Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE


Lokal handlowo - usługowy 3 500 PLN

Konin - na wynajem lokal usługowo - handlowy

Powierzchnia: 80 m2

Na wynajem lokal w centrum miasta

Cena: 3 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Lokal znajduje się na parterze w budynku usługowo - handlowym. Budynek murowany. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, siła. Lokal znajduje się przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. CO olejowe. W budynku zamontowany jest alarm.

Pomieszczenia: W pomieszczeniach terakota i emulsja.

Dodatkowe informacje: Cena wynajmu lokalu wynosi 3500 zł netto + media.

Dodatkowe informacje: Lokal został odświeżony.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość wynajęcia całego budynku. Powierzchnia całego budynku wynosi 160 m2, cena 5500 zł netto.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1174

Lokal handlowo - usługowy 2 500 PLN

Konin - lokal handlowo - usługowy na wynajem

Powierzchnia: 80 m2

Przestronny lokal na wynajem

Cena: 2 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Lokal znajduje się w części piwnicznej budynku handlowo - usługowego. Budynek murowany. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, siła. Lokal znajduje się przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. CO olejowe. W budynku podłączony jest alarm.

Wykończenie lokalu: W pomieszczeniach terakota i emulsja.

Dodatkowe informacje: Cena wynajmu lokalu wynosi 2500 zł netto + media.

Dodatkowe informacje: Lokal został odświeżony.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość wynajęcia całego budynku. Powierzchnia całego budynku wynosi 160 m2, cena 5500 zł netto

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1173

Budynek 990 000 PLN

Budynek komercyjny- handel, usługi- DK72

Powierzchnia: 1859,1 m2

Nieruchomość w bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 72

Cena: 990 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Działka o powierzchni 5900 m2. Teren ogrodzony, dwie bramy wjazdowe o szerokości 5,40 m. Na działce droga wokół budynku asfaltowa. Działka uzbrojona w prąd trójfazowy, wymieniona instalacja ee około 5 lat temu. Na działce szambo z możliwością przyłączenia kanalizacji.

Pomieszczenia: Budynek składa się z: pomieszczeń gospodarczych (794,67m2), (803,43 m2), (196,52 m2), kotłowni (46,22 m2), oraz pomieszczeń dodatkowych (8,25 m2), (7,71 m2), (2,30 m2). W budynku posadzka betonowa. Wysokość pomieszczeń do więźby 3,08 m. Brama garażowa do pomieszczeń o szerokości 3,40m. Brama wjazdowa do budynku o szerokości 4m. Rampa o wysokości 1m.

Dojazd: Atutem nieruchomości jest jej położenie - przy drodze krajowej nr 72.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod teren aktywizacji gospodarczej.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Dodatkowe informacje: Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Działka: 5900 m2

Cena za m2: 532,52 zł

Charakterystyka przeznaczenia: AG

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1167

budynek 635 PLN

Magazyn w centrum Konina- ul. Zakładowa

Powierzchnia: 52,71 m2

Hala magazynowa do wynajęcia

Cena: 635 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis budynku: Budynek parterowy przeznaczony pod magazyny, hale. Budynek uzbrojony w prąd.

Budynek: Pomieszczenie magazynowe o powierzchni 52,71 m2 (szerokości 5,72m i długości 9,27 m).Wysokość pomieszczenia wynosi 3,64m. Brama wjazdowa metalowa o szerokości 2,51m i wysokości 3,02m.

Dojazd: Dojazd do budynku poprzez płyty betonowe.

Dodatkowe informacje: Magazyn znajduje się w centrum Konina z dogodnym połączeniem komunikacyjnym.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1154

SPRZEDAM nieruchomość nad jeziorem Skulska Wieś! Powierzchnia 2,15 HA! WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ! 599 000 PLN

SPRZEDAM nieruchomość nad jeziorem Skulska Wieś! Powierzchnia 2,15 HA! WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ!

Powierzchnia: 21500 m2

Linia brzegowa około 150 m!

Cena: 599 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 27,86 zł / m2

Działka: 2,1500 ha

Opis działki: Nieruchomość o wielkim potencjale! Działka o regularnym kształcie. Działka uzbrojona w prąd, częściowo ogrodzona (z jednej strony), niezagospodarowana. Nieruchomość niezabudowana. Możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej - utwardzonej.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod tereny upraw rolnych oraz ciągi ekologiczne.

Dodatkowe informacje: Wyjątkowa okazja, bezpośrednio nad jeziorem! Bardzo duża działka, bardzo duży potencjał. Działka może być przeznaczona pod agroturystykę, rekreację, ośrodek wypoczynkowy. Jest to bardzo ciche i spokojne miejsce.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1148

SPRZEDAM - nieruchomość pod inwestycję w Koninie przy ulicy Przemysłowej! - BEZPOŚREDNIO PRZY DK nr 25 399 000 PLN

SPRZEDAM - nieruchomość pod inwestycję w Koninie przy ulicy Przemysłowej! - BEZPOŚREDNIO PRZY DK nr 25

Powierzchnia: 4484 m2

Na działce znajduje się budynek mieszkalny parterowy

Cena: 399 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 88,98 zł / m2

Działka: 4484 m2

Opis działki: Działka bezpośrednio przy drodze krajowej nr 25! Działka uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację miejską. Działka nieogrodzona i niezagospodarowana. Na działce znajduje się linia wysokiego napięcia.

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Konina nieruchomość oznaczona symbolem 11P/S - teren produkcji przemysłowej i składów oraz częściowo jako D - tereny dróg.

Dodatkowe informacje: Dodatkowo na działce znajduje się budynek mieszkalny, parterowy. Pobudowany w 1965 roku. Powierzchnia zabudowy 147 m2. Centralne ogrzewanie na paliwo stałe (węglowe). Budynek murowany z cegły, dach o konstrukcji drewnianej, pokrycie eternit. Stolarka okienna PCV. Wykończenie budynku po częściowym remoncie.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 25 z dogodnym dojazdem do centrum miasta Konina. Otoczenie stanowią obiekty przemysłowe, handlowo usługowe, zabudowa mieszkaniowa oraz wolne tereny pod inwestycję. Blisko przystanek autobusowy!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1147

Widok nieruchomości 1 490 000 PLN

Kompleks mieszkalno- wypoczynkowy - ORLE

Powierzchnia: 357,2 m2

Idealne miejsce do prowadzenia działalności takich jak dom seniora, ośrodek wypoczynkowy , hotel pracowniczy.

Cena: 1 490 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Opis działki: Działka o powierzchni 3,1720 ha, w pełni ogrodzona oraz zagospodarowana. Uzbrojona w prąd, wodę oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Od strony frontowej działki znajduję się staw. Ogrzewanie budynku:Co gazowe,podłogowe.

Opis budynku: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym , podzielonym na dwie osobne części. Budynkami w zabudowie zwartej , które pełnią funkcję zarówno mieszkalną jak i rekreacyjną. Budynkiem szkoły przeznaczonym pod możliwość prowadzenia ośrodka wczasowego lub innej działalności gospodarczej.

Opis budynku: Budynek mieszkalny w jednej części w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania,składający się z 2 łazienek,dużego salonu z widokiem na jezioro Głuszyńskie,2 pokojami oraz kuchnią.Dom posiada dwustanowiskowy garaż,nad którym znajduję się duży taras z którego rozpościera się widok na najbliższą okolicę.W pomieszczeniach na podłodze płytki, w łazience glazura oraz wanna w zabudowie, w pokojach na ścianie emulsja,w kuchni płytki w ciągu kuchennym.W salonie kominek wykończony marmurem.

Opis budynku: Budynki w zabudowie zwartej składają się z wiatrołapu, łazienki pokoju z możliwością aneksu kuchennego- możliwość wykonania wyjść tarasowych.

Opis budynku: Budynek szkolny przeznaczony na cele noclegowe. Składa się z 10 pokoi, łazienek, dużej stołówki zapewniającej wejście również od strony zewnętrznej obiektu, kuchni. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu po wcześniejszym przygotowaniu do pełnienia określonej funkcji.

Działka: 3,1720 ha

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Dodatkowe informacje: Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1129

Widok od frontu 200 000 PLN

Kamienica w centrum Kłodawy

Powierzchnia: 200 m2

Połowa kamienicy na sprzedaż

Cena: 200 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 000,00 zł/m2

Działka: 367 m2

Działka: Powierzchnia działki wynosi 367 m2. Jest to teren wspólny z właścicielem drugiej części kamienicy.

Opis działki: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Kamienica położona na narożniku ulic Wyszyńskiego i Dąbska. Działka uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację gminną. CO w lokalu usługowym jest elektryczne.

Opis budynku: Kamienica w zabudowie zwartej. Budynek piętrowy, z poddaszem, niepodpiwniczony, pobudowany w latach 50 tych. Budynek murowany, okna plastikowe, elewacja odświeżona. Dół budynku stanowi część usługową, natomiast góra część mieszkalną.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren zabudowy mieszkaniowej i usługowej.

Pomieszczenia: Dół kamienicy stanowi lokal usługowy o powierzchni ok 100 m2 z wejściem od ulicy Wyszyńskiego. Na piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni ok 100 m2. Wejście na piętro ze wspólnej klatki schodowej.

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

 : Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1105

Widok na nieruchomość 299 000 PLN

Budynek w stanie surowym zamkniętym w Kłodawie

Powierzchnia: 610 m2

Budynek po starym młynie, na sprzedaż do własnej adaptacji

Cena: 299 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Zgodnie z MPZP Gminy Kłodawa działka oznaczona jest symbolem P - zabudowa przemysłowa ( zakłady przemysłowe, urządzenia różnej produkcji i przetwórstwa wraz z zapleczem administracyjnym i socjalnym)

Opis działki: Przedmiotowa działka jest narożna, częściowo ogrodzona (ogrodzenie betonowe), uzbrojona ( woda, prąd, kanalizacja sieciowa, w granicy także światłowód). Dojazd do działki bezpośrednio z ulicy asfaltowej - ul. Wyszyńskiego.

Opis budynku: Na działce są budynek pełniący niegdyś funkcję przemysłową, w stanie surowym zamkniętym. Budynek z cegły pełnej czerwonej, stropy drewniane, konstrukcja dachu drewniana, dach pokryty papą. Okna i drzwi do budynku drewniane. Budynek po dawnym Młynie - dwupiętrowy, niepodpiwniczony, powierzchnia ok 480 m2

Dodatkowe informacje: Działka przeznaczona pod inwestycję, możliwość rozbudowy, dobudowy do istniejących budynków.

Dodatkowe informacje: Położenie działki bardzo korzystne przy drodze krajowej nr 92 - teren widoczny z drogi.

Działka: 1118 m2

Dodatkowe informacje: Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!

 : Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1101

budynek 369 000 PLN

Budynek produkcyjno- biurowy z magazynem o dużym potencjale na sprzedaż

Powierzchnia: 385,31 m2

Budynek produkcyjno- biurowy i magazynowo- składowy

Cena: 369 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 957,67 zł

Działka: Działka o regularnym kształcie (wydłużony prostokąt) i powierzchni 3800 m2. Teren działki od frontu utwardzony na obciążenie 30 ton zbrojonym betonem i kostką betonową. Działka uzbrojona w sieć energetyczną , wodociągową i kanalizacyjną z przyłączaniem do zbiornika bezodpływowego z Atestem o pojemności 6000 litrów. Prąd trójfazowy z zabezpieczeniem 25A. Centralne ogrzewanie z kotłowni zlokalizowanej w w budynku magazynowo- składowym opalane piecem węglowym. Woda deszczowa zgodnie z prawem odprowadzona do ro

Ogrodzenie: Działka ogrodzona od frontu płotem z przęseł stalowych i bramą przesuwną o szerokości 7 metrów. Od strony sąsiadów ogrodzona płotem betonowym.

Dojazd: Dojazd od nieruchomości poprzez drogę publiczną asfaltową.

Budynek: Budynek produkcyjno- biurowy niepodpiwniczony wybudowany w technologii murowanej w latach 80-tych. Budynek odremontowany. W części biurowej znajduje się biuro ( 16,38 m2), korytarz (15,36 m2), zaplecze socjalne (20,28 m2), szatnia (8,46 m2) oraz łazienka (6,96 m2). W części produkcyjnej znajduje się hala produkcyjna o powierzchni 215,06 m2. Do budynku od strony północnej dobudowany jest budynek magazynowo-składowy, w którym wyszczególnia aię pomieszczenia: magazyn (46,87 m2), pomieszczenie magazynowe (38,1

Charakterystyka przeznaczenia: Teren zabudowy zagrodowej i gruntów rolnych

Dodatkowe informacje: Do Autostrady A2 - 18,0 km, do centrum miasta Konin - 28,0 km, do miasta Słupca 18,0 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1094

Widok nieruchomości 1 700 000 PLN

Stadnina dla koni oraz dom

Powierzchnia: 130 m2

Miejsce dla osób kochających przyrodę oraz zwierzęta.

Cena: 1 700 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Gospodarstwo składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 5,24 ha. Teren uzbrojony w prąd , wodę kanalizację do przydomowej oczyszczalni ścieków. Ogrzewanie gazowe z butli własnej oraz piecem kaflowym. Na działce liczne nasadzenia , które zapewniają dworski klimat. Działka ogrodzona, płotem drewnianym oraz siatką. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz gruntową.

Dodatkowe informacje: W samym centrum działki znajduję się przedwojenny dom, remontowany w 2008 oraz w 2016 roku.Budynek pobudowany z Porothermu , od strony zewnętrznej ściany z cegły pełnej. Strop drewniany, dach pokryty dachówką cementową. Okna drewniane wraz z okiennicami. W łazience glazura oraz terakota, w pokojach, kuchni oraz korytarzu na podłodze deska. W samym centrum salonu znajduję się piec kaflowy, którym można ogrzewać dom. Kuchnia otwarta na salon. Na suficie belki drewniane.

Dodatkowe informacje: Klimatyczny przedwojenny budynek gospodarczo garażowy, pobudowany z rudy żelaza, pokryty strzechą. Obecnie jest to garaż , lecz istnieję możliwość adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.

Dodatkowe informacje: Drewniana stodoła pobudowana w latach 50/60-tych. Posadzka częściowo wylana, częściowo klepisko. Obecnie jest to miejsce do przechowywania siana oraz słomy.

Dodatkowe informacje: Murowana stajnia pobudowana w 2016 roku. Pokryta płytą warstwową ( płytą obornicką grubości 10 cm ) , dzięki czemu obiekt utrzymuję ciepło zimą , natomiast latem nie nagrzewa się. W środku stajni znajduję się 11 boksów, każdy o wymiarach 12 m2 , wyposażony w poidło oraz okno otwierane na zewnątrz. Istnieję możliwość adaptacji 12 boksa. Stajnia wyposażona jest w paszalnię, myjkę dla koni oraz siodlarnię z łazienką.

Dodatkowe informacje: Budynek drewniany pokryty blachą , znajduję się tam 7 sztuk boksów angielskich, brak poideł.

Dodatkowe informacje: Bezpośrednio z tyłu stajni znajduję się karuzela boksowa na 5 koni oraz 7 osobnych padoków. Dodatkowo możliwość ogrodzenia 3 hektarów.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do lasu w którym są idealne warunki do jazdy w terenie,dobre dukty do jazdy.

Dodatkowe informacje: Otoczenie gospodarstwa stanowią lasy,łąki, z liczną fauną oraz florą, spokojna okolica ze względu na małą ilość zabudowań. Do centrum Konina 30km, Kalisz 55 km.

Działka: 5,2400 ha

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1088

Front budynku 5 000 PLN

Giewartów - pensjonat na wynajem

Powierzchnia: 460 m2

Na wynajem pensjonat blisko jeziora

Cena: 5 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1238 m2

Opis działki: Działka ładnie zagospodarowana – liczne krzewy, podjazdy z kostki. Działka ogrodzona, uzbrojona w wodę, prąd, kanalizację gminną. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce wydzielona jest strefa do relaksu.

Opis budynku: Budynek piętrowy, podpiwniczony w zabudowie zwartej. Budynek wybudowany z cegły i pustaka. Ściany ocieplone styropianem. Dach pokryty eternitem. Wejście do budynku z dwóch stron. Do budynku podłączona jest siła.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się łazienka, salon, sala restauracji i kuchnia. Na piętrze znajdują się łazienki, 2 korytarze i 8 pokoi.

Wykończenie budynku: W Sali restauracji na podłodze terakota i boazeria. W kuchni terakota. W łazienkach glazura i terakota. W salonie emulsja i terakota. W pokojach deska i emulsja.

Dodatkowe informacje: Cena wynajmu wynosi 5000 zł + media

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1080

Restauracja 3 000 PLN

Giewartów - restauracja na wynajem

Powierzchnia: 200 m2

Na wynajem restauracja blisko jeziora

Cena: 3 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1238 m2

Opis działki: Działka ładnie zagospodarowana – liczne krzewy, podjazdy z kostki. Działka ogrodzona, uzbrojona w wodę, prąd, kanalizację gminną. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce wydzielona jest strefa do relaksu.

Opis budynku: Budynek piętrowy, podpiwniczony w zabudowie zwartej. Budynek wybudowany z cegły i pustaka. Ściany ocieplone styropianem. Dach pokryty eternitem. Wejście do budynku z dwóch stron. Do budynku podłączona jest siła.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się łazienka, sala restauracji i kuchnia.

Wykończenie budynku: W Sali restauracji na podłodze terakota i boazeria. W kuchni terakota. W łazience glazura i terakota.

Dodatkowe informacje: Całe wyposażenie wliczone jest w cenę

Dodatkowe informacje: Cena wynajmu wynosi 3000 zł + media

Dodatkowe informacje: Budynek położony jest w bliskiej odległości od plaży przy drodze często uczęszczanej.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1079

Budynek handlowy 7 000 PLN

Słupca - lokal hadlowy

Powierzchnia: 42 m2

Na sprzedaż lokal blisko centrum

Cena: 7 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 166,67 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Lokal handlowy

Opis działki: Działka nieogrodzona. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Do działki doprowadzona jest woda, prąd, szambo. Istnieje możliwość podłączenia kanalizacji miejskiej.

Opis budynku: Budynek blaszany wybudowany w latach 70-tych. 2014 r. przeprowadzono remont (wymieniono instalacje elektryczną, nowe podłogi, malowanie ścian, ocieplenie, oświetlenie i pokrycie dachu). Budynek ocieplony watą szklaną. Dach pokryty papą. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów.

Wykończenie budynku: W pomieszczeniach na ścianie emulsja, na podłodze wykładzina atestowana. Okna drewniane z żaluzjami, drzwi antywłamaniowe + kraty w oknach i drzwiach.

Pomieszczenia: Pomieszczenie sklepowe (30.07 m2), zaplecze (10.12 m2), łazienki (1.81 m2).

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1061

Stadnina 1 100 000 PLN

Stajnia z mieszkaniem na poddaszu

Powierzchnia: 330 m2

Na sprzedaż stajnia - gmina Turek

Cena: 1 100 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: Teren ogrodzony, większość stanowi koszony trawnik. Dojazd drogą utwardzoną, oświetloną. Powierzchnia działki ok 1,5 ha.

Opis budynku: Budynek stadniny o powierzchni około 330m2, pobudowany w roku 2010 z materiałów bardzo dobrej jakości (do wglądu fa) Budynek murowany, ocieplony. Dach dwuspadowy, pokryty dachówką ceramiczną. Okna pcv, drzwi drewniane. Elewacja nawiązuję do tradycyjnych stajni. Budynek spełnia rolę stajni z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi.

Uzbrojenie terenu: Doprowadzone przyłącza ee, siła, woda, kanalizacja do przydomowej oczyszczalni ścieków. Ogrzewanie na ekogroszek.

Dodatkowe informacje: Na poddaszu budynku znajduje się mieszkanie o powierzchni 65 m2, składające się z salonu z aneksem, łazienki i sypialni. Mieszkanie w standardzie dobrym z zabudową kuchenną.

Dodatkowe informacje: Malownicza stajnia położona wśród lasów i łąk, z bogatą florą i fauną, które można podziwiać podczas wypraw w teren. Jednocześnie dogodny dojazd do Turku, odległość 4,5 km. Do Konina 34 km.

Dodatkowe informacje: Cena obejmuje łąkę, stajnie, padok i parkur.

Działka: 1,5 ha

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 1029

Kiosk 20 000 PLN

Sprzedam Kiosk - Konin

Powierzchnia: 20 m2

Nieruchomość w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych oraz budynków handlowo usługowych

Cena: 20 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 994

Budynek handlowo usługowy 599 000 PLN
649 000 PLN

Konin - sprzedam budynek handlowo usługowy

Powierzchnia: 365,4 m2

Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji

Cena: 599 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Opis działki: Powierzchnia działki - 988 m2. Działka zagospodarowana - przed budynkiem duży parking. Do nieruchomości podłączona woda, prąd, kanalizacja oraz cieplik. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio - drogą asfaltową.

Budynek: Budynek pobudowany w latach 60-tych. Ławy i stopy żelbetowe. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany murowane z cegły ceramicznej. Strop monolityczny żelbetowy. Dach o konstrukcji stalowej (w nowej części budynku) oraz żelbetowej. C.O na z cieplika miejskiego, częściowo ogrzewanie podłogowe. Wejście do budynku przez drzwi aluminiowe automatyczne - z dwóch stron. Na parterze sufit podwieszany. Część kondygnacji piwnicy w stanie surowym zamkniętym.

Pomieszczenia: Budynek o powierzchni 365,40 m2. Parter (część handlowa) stanowi 202,60 m2. Pozostała część znajduje się w piwnicy (pomieszczenia gospodarcze, korytarze, pomieszczenia biurowe, pomieszczenia sanitarne).

Dodatkowe informacje: Umeblowanie po uzgodnieniu z właścicielem.

Dodatkowe informacje: Przeznaczenie tereny pod zabudowę usługową.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. W sąsiedztwie inne budynki handlowo usługowe oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Cena za m2: 1 776,14 zł / m2

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 993

Sprzedam firmę MOTO CENTRUM - KOŁO Sienkiewicza 94 2 900 000 PLN

Sprzedam firmę MOTO CENTRUM - KOŁO Sienkiewicza 94

Powierzchnia: 527,66 m2

Dochodowy biznes z branży MOTORYZACYJNEJ w IDEALNEJ lokalizacji

Cena: 2 900 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 3

Działka: 4300 m2

Opis działki: Działka o powierzchni 4300 m2 położona przy Drodze Krajowej 92 z dogodnym zjazdem oraz przy głównej ulicy Koła - ulica Sienkiewicza. Działka ma kształt nieregularny w kształcie trójkąta. Całkowicie zagospodarowana - kostka brukowa, nasadzenia, ogrodzona wraz z infrastrukturą niezbędną do prowadzenia przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej.

Opis budynku: Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia handlowo-usługowe, gospodarcze, warsztatowe o łącznej powierzchni 375,31 m2. Na piętrze budynku znajduje się mieszkanie o powierzchni 152,35 m2.

Wykończenie budynku: Budynek pobudowany z cegły kratówki w 2006 roku, ocieplony, otynkowany, okna PCV, rolety zewnętrze, pokrycie dachowe z papy oraz blachy. Budynek wyposażony w alarm, monitoring, klimatyzację. Na podłogach terakota z ogrzewaniem podłogowym, panele.

Pomieszczenia: Parter: klatka schodowa 13,43 m2, przedsionek 1,39 m2, wc 1,91 m2, biuro 31,13 m2, wc 1,32 m2, przedsionek 1,8 m2, pomieszczenia magazynowo-socjalne 6,28 m2, kabina natryskowa 1,88 m2, wc 1,56 m2, przedsionek 1,56m2, szatnia+umywalnia 8,56 m2, sklep motoryzacyjny 63,15 m2, pomieszczenie gospodarcze 3,74 m2, pomieszczenie socjalne 12,68 m2, kotłownia 7,44m2, warsztat samochodowy 71,52 m2, warsztat samochodowy 77,75m2, myjnia samochodowa 68,27 m2. Łącznie 375,31 m2.

Pomieszczenia: Piętro - część mieszkalna: pokój 12,68 m2, łazienka 10,82 m2, garderoba 4,36 m2, hall 8,99 m2, klatka schodowa 13,43 m2, biuro 35,73 m2, komunikacja 4,44 m2, pokój 13,9 6m2, salon 31,56 m2, kuchnia+jadalnia 16,38 m2. Łącznie 152,35 m2. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, szambo- część mieszkalna, kanalizacja gminna - myjnia samochodowa, co - piec na olej opałowy, węgiel oraz miał. Możliwość podłączenia gazu ziemnego - znajduje się w drodze.

Charakterystyka przeznaczenia: Zakres aktualnie prowadzonej działalności to: autokasacja, sprzedaż części samochodowych i motocyklowych, serwis opon, piaskowanie, skup metali kolorowych i złomu, myjnia samochodowa oraz TIR.

Dodatkowe informacje: DOCHODOWA INWESTYCJA W IDEALNEJ LOKALIZACJI przy Drodze Krajowej 92 z dogodnym zjazdem oraz przy głównej ulicy Koła - ulica Sienkiewicza. INWESTYCJA NIE WYMAGA DODATKOWYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH ! Nieruchomość w sprzedaży z całym wyposażeniem, maszynami, urządzeniami, meblami.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 991

Widok od frontu 65 500 PLN

Lokal handlowy z możliwością adaptacji na mieszkalny

Powierzchnia: 200 m2

Na sprzedaż lokal handlowy - okolice Goszczanowa

Cena: 65 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 327,50 zł/m2

Działka: 976 m2

Opis działki: Teren częściowo ogrodzony, uzbrojony w ee, wodę, kanalizację do szamba. Posiada bezpośredni dostęp p do drogi gminnej asfaltowej, przed budynkiem niewielki parking oraz przystanek autobusowy.

Opis budynku: Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony. Podzielony na cześć sprzedażową i socjalną. Budynek kiedyś był domem mieszkalnym, wieć jest możliwość powrotnej adaptacji na lokal mieszkalny.

Wykończenie lokalu: Lokal wymaga odświeżenia/remontu. Drzwi wejściowe drewniane, okna pcv, zabezpieczone kratami. Na podłodze w pomieszczeniach terakota. Na ścianach emulsja lub panele pcv.

Dodatkowe informacje: Lokal posiada wejście od strony ulicy i dodatkowe od tyłu budynku.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 976

Lokal handlowy na sprzedaż 168 000 PLN

Lokal handlowy na sprzedaż

Powierzchnia: 200 m2

Gmina Goszczanów - pawilon handlowy

Cena: 168 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 1 501 m2

Cena za m2: 840 zł/m2

Opis działki: Działka częściowo ogrodzona siatką. Teren uzbrojony w ee, wodę i kanalizację do szamba. Dojazd drogą gminną asfaltową. Przed budynkiem znajduje się niewielki parking.

Dodatkowe informacje: Lokal podzielony na część hali sprzedaż z pomieszczeniami zaplecza o powierzchni łącznej 145 m2, oraz na część magazynową z odrębym wejściem o powierzchni 55 m2.

Dodatkowe informacje: Lokal znajduje się bezpośrednio przy drodze.

Opis budynku: Budynek parterowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Ściany murowane, dach płaski, pokryty papą. Okna w części sklepowej plastikowa, natomiast w części magazynowej okna drewniane.

Wykończenie lokalu: Lokal sprzedażowy wykończony odpowiednio do wymogów- na podłodze terakota, na ścianach płytki lub emulsja. Okna plastikowe. Miejsce na regały sklepowe oraz lodówki, wydzielony kącik sanitarny ze zlewem. Pomieszczenia gospodarczo - magazynowe z wc.

Dodatkowe informacje: Lokal posiada wejście główne od strony ulicy oraz dodatkowe od tyłu budynku.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 969

Hala 495 000 PLN

Hala magazynowa w Goszczanowie

Powierzchnia: 1080 m2

Na sprzedaż hala magazynowa

Cena: 495 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 4 309 m2

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, ogrodzona z jednej strony. Teren działki utwardzony, działka uzbrojona w ee, wodę i kanalizację do szamba. Dojazd do działki drogą gruntową utwardzoną do ulicy Kaliskiej. Miejsca parkingowe na terenie działki, dojazd dostosowany do aut ciężarowych.

Charakterystyka przeznaczenia: Teren o dominującej funkcji produkcyjno-składowo-użytkowej.

Cena za m2: 458,33 zł/m2

Budynek: Budynek parterowy magazynowy, wzniesiony w konstrukcji słupowej z murowanym wypełnieniem ścian elementami drobnowymiarowymi, dach z elementów prefabrykowanych. W budynku znajdują się pomieszczenia magazynowe z zapleczem socjalnym.

Pomieszczenia: Nieruchomość stanowi 980 m2 - to powierzchnia magazynowa, natomiast 100 m2 - to powierzchnia pomieszczeń socjalnych.

Dodatkowe informacje: Bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość jest użytkowana aktualnie. Przed budynkiem rampa załadunkowa.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 968

Widok od frontu 485 000 PLN

Biurowiec z punktami handlowymi

Powierzchnia: 432 m2

Na sprzedaż biurowiec w Goszczanowie

Cena: 485 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 122,68 zł/m2

Działka: Działka na której posadowiony jest budynek będzie wydzielona z dotychczasowej - powierzchnia do sprzedaży 12 ar. Dojazd bezpośredni od ulicy Kaliskiej. Przed budynkiem jak i za znajduje się parking. Teren wokół utwardzony.

Uzbrojenie terenu: Teren uzbrojony w ee, kanalizację do szamba, wodę, ogrzewanie.

Opis budynku: Budynek przedmiotowy posiada dwie kondygnacje nadziemne i jedna podziemną. Budynek zbudowany tradycyjną metodą - murowany z cegły w latach 60/70. Dach płaski, pokryty papą. Elewacja docieplona, odnowiona.

Pomieszczenia: Piwnica budynku o powierzchni łącznej ok 216 m2 - to pomieszczenia gospodarcze. Parter budynku stanowią lokale handlowe o powierzchni łącznej ok 216 m2. Piętro to powierzchnie w całości biurowe o powierzchni łącznej także 216 m2.

Dodatkowe informacje: Do budynku prowadzą trzy niezależne wejścia.

Charakterystyka przeznaczenia: Gmina nie posiada MPZP. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania gminy Goszczanów, obszar stanowi tereny o funkcji wiodącej zabudowy produkcyjno-składowo-magazynowej.

Dodatkowe informacje: Ogólny stan techniczny budynku oraz standard zadowalający.

Dodatkowe informacje: Budynek znajduje się w samym sercu gminy Goszczanów. Bezpośredni dojazd oraz centralne położenie, dają temu miejscu duży potencjał. Może być to ze spokojem budynek pełniący funkcję biurową, handlową, usługową.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 965

Budynek biurowy 1 499 000 PLN

Konin - na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem

Powierzchnia: 293,17 m2

Na sprzedaż budynki magazynowe i biuro z placem utwardzonym

Cena: 1 499 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Budynek biurowy i magazynowy

Działka: 5 126 m2

Opis działki: Teren działki utwardzony płytami żelbetowymi, kostką brukową i warstwą bitumiczną. Działka ogrodzona, uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację miejską, siła. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Miejsca parkingowe na terenie działki.Działka przystosowana jest do pojazdów wysokotonażowych.

Opis budynku: Dwa budynki magazynowe o powierzchni 122.57 m2 i 125.50 m2 oraz budynek biurowo - socjalny o powierzchni 45.10 m2. Budynki z 1996r. Wszystkie budynki parterowe, niepodpiwniczone w zabudowie wolnostojącej

Opis budynku: Ściany nośne budynków magazynowych ze słupu stalowego obłożonego płytami warstwowymi, ściany działowe z blachy. Dach pokryty jest blachą. Rynny i rury PCV.

Opis budynku: W budynku biurowo – socjalnym fundamenty żelbetowe, ściany nośne – słupy stalowe obłożone płytami. Rury i rynny z blachy. Drzwi zewnętrzne i okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane. Na podłodze wykładzina PCV i terakota.

Pomieszczenia: W budynku biurowo – magazynowym znajduje się pomieszczenie biurowe, łazienka i kotłownia.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności gospodarczej. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze często uczęszczanej. Łatwy i szybki dojazd do drogi krajowej nr autostrady. Do drogi krajowe nr 25 – 500m.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 962

Konin - na wynajem budynki w korzystnej lokalizacji 8 606 PLN

Konin - na wynajem budynki w korzystnej lokalizacji

Powierzchnia: 293,17 m2

Na wynajem budynki z dużym placem utwardzonym

Cena: 8 606 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: budynki magazynowo – biurowe

Działka: 5 126 m2

Opis działki: Teren działki w całości utwardzony płytami żelbetowymi, kostką brukową i warstwą bitumiczną. Teren działki ogrodzony, uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację miejską, siła. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Miejsca parkingowe na terenie działki. Działka przystosowana jest do pojazdów wysokotonażowych.

Opis budynku: Na działce znajdują się dwa budynki magazynowe o powierzchni 122.57 m2 i 125.50 m2 oraz budynek biurowo - socjalny o powierzchni 45.10 m2. Budynki pobudowane w 1996r. Budynki parterowe, niepodpiwniczone w zabudowie wolnostojącej.

Opis budynku: W budynkach magazynowych fundamenty żelbetowe, ściany nośne - słupy stalowe obłożone płytami warstwowymi, ściany działowe z blachy. Dach pokryty blachą. Rury i rynny PCV.

Opis budynku: W budynku biurowo – socjalnym fundamenty żelbetowe, ściany nośne – słupy stalowe obłożone płytami. Rury i rynny z blachy. Drzwi zewnętrzne i okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane. Na podłodze wykładzina PCV i terakota.

Pomieszczenia: W budynku biurowo – magazynowym znajduje się pomieszczenie biurowe, łazienka i kotłownia.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności gospodarczej. Nieruchomość położona jest przy drodze często uczęszczanej. Możliwość widocznej reklamy. Łatwy i szybki dojazd do drogi krajowej nr autostrady. Do drogi krajowe nr 25 – 500 m. Szeroka brama pozwala na wjazd tirów.

Dodatkowe informacje: Cena wynajmu wynosi 8 606 zł netto

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 961

Na sprzedaż kamienica w centrum Turku 1 300 000 PLN

Na sprzedaż kamienica w centrum Turku

Powierzchnia: 325 m2

Kamienica - na dole lokale użytkowe, na górze część mieszkalna

Cena: 1 300 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Działka: 1620 m2

Cena za m2: 4 000,00 zł/m2

Opis działki: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - z dwóch stron - od ulicy Kolskiej oraz od ulicy Browarnej. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską, ogrzewanie z cieplika miejskiego.

Opis budynku: Kamienica w zabudowie zwartej, niepodpiwniczona, pobudowana w latach przedwojennych. Strop drewniany, dach pokryty papą. Okna Pcv, grzejniki aluminiowe. Kamienica podzielona na dwie strefy - na dole część handlową, na górze część mieszkalną.

Pomieszczenia: Na dole nieruchomości są lokale handlowe. Dwa lokale z wejściem od strony Placu wojska Polskiego o powierzchni 50 m2 i 60 m2 i jeden lokal od strony ulicy Browarnej o powierzchni 50 m2. Lokale są po remoncie, w każdym zaplecze gospodarcze z łazienką, ogrzewanie elektryczne z klimatyzatorów.

Pomieszczenia: Na piętrze nieruchomości są trzy mieszkania, o powierzchniach ok 65 m2, ok 55 m2, ok 45 m2. Mieszkania mają wejście od Placu Wojska Polskiego, a także od podwórza od ul. Browarnej.

Dodatkowe informacje: Dla osób które chcą stworzyć coś nowego w oryginalnym budownictwie.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość w ścisłym centrum Turku, idealna do prowadzenia działalności, wraz z mieszkaniami na piętrze.

Dodatkowe informacje: Więcej zdjęć dostępnych na maila.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 919

Pomieszczenie 1 000 PLN

WYNAJMĘ - LOKAL UŻYTKOWY - Izabelin gm. Kramsk

Powierzchnia: 102,36 m2

Na wynajem trzy pomieszczenia + możliwość korzystania z placu

Cena: 1 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 9,77 zł / m2

Dodatkowe informacje: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową (KONIN - LICHEŃ). Budynek murowany, w zabudowie zwartej z innymi pomieszczeniami. Do wynajęcia 3 pomieszczenia (35,46 m2, 31,09 m2, 25,81 m2). Wejście do pomieszczeń poprzez bramę garażową uchylną. Pomieszczenia wyremontowane w 2019 roku. Pomieszczenia uzbrojone w prąd (światło), siłę, wodę. Możliwość korzystania z placu przed budynkiem aż do drogi asfaltowej. Cena 1000 zł + opłaty za energię. Kaucja wynosi 1000 zł. Wynajem od zaraz!

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 901

Widok od strony ulicy 1 350 000 PLN

NA SPRZEDAŻ budynek biurowo-mieszkalny w KONINIE z IDEALNĄ lokalizacją

Powierzchnia: 0 m2

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem

Cena: 1 350 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 900 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MU39, KDL-8

Opis działki: Działka zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym położony w granicach działki o powierzchni 1016m2. Kształt działki regularny, wyłożona betonową kostką brukową.

Opis budynku: Budynek dwubryłowy, funkcjonalnie połączony na poziomie piwnicy i parteru. Obiekt dwupiętrowy, w całości podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1500 mkw. Możliwość podziału na dwa niezależne budynki. Budynek wybudowany w 1968 roku oraz rozbudowany w 1990 roku. Nieruchomość wyposażona jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, prąd, co miejskie. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych i pustaków gazobetonowych, dach pokryty papą, stolarka okienna PCV.

Pomieszczenia: Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, natomiast na I i II piętrze pomieszczenia biurowe i mieszkalne. W piwnicy mieszczą się pomieszczenia magazynowe oraz 4 miejsca garażowe. Powierzchnia budynku wg funkcji, zgodnie z wewnętrzną inwentaryzacją: powierzchnia biurowa – 794,70 mkw, powierzchnia mieszkalna – 281,90 mkw, 4 mieszkania (możliwość zrobienia 40 kawalerek lub kilkunastu mieszkań), powierzchnia magazynowa – 337,06 mkw, powierzchnia garaży ok. 90 mkw. Powierzchnia użytkowa łącznie ok. 1500m2.

Charakterystyka przeznaczenia: MU39 – teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej (lokale mieszkalne, usługowe, biurowe, handlowe), KDL-8 – tereny dróg publicznych klasy lokalnej. Nieruchomość znajduje się w strefie „B” ochrony konserwatorskiej historycznego układu urbanistycznego Konin i strefy „OW” obserwacji archeologicznej.

Dodatkowe informacje: Dogodne położenie nieruchomości - w zasięgu urzędy, markety, szkoły.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 900

Front budynku handlowo-usługowego 1 100 000 PLN

Budynek HANDLOWO-USŁUGOWY w Rychwale

Powierzchnia: 427,24 m2

Na sprzedaż funkcjonalny budynek komercyjny w centrum Rychwała

Cena: 1 100 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 574,66

Opis budynku: Budynek usytuowany centralnie na działce posiadający 3 kondygnacje: parter, pierwsze i drugie piętro, z płaskim dachem.

Pomieszczenia: Na parterze znajdują się: skład opału i kotłownia (35,63m2), kuchnia (10m2), sklep (29,28m2), pomieszczenie usługowe 28,95m2), magazyn (15,33m2), magazyn (16,28m2), pomieszczenie gospodarcze (5,40m2), pomieszczenie gospodarcze (3,49m2). Na 1 piętrze znajduje się: biuro (12,01m2), biuro (15,61m2), biuro (14,38m2), pomieszczenie (13,11m2), pomieszczenie (33,79m2), pomieszczenie (15,42m2), pomieszczenie 16,07m2), pomieszczenie (18,70m2), łazienka (5,30m2), korytarz (7.12m2).

Pomieszczenia: Na 2 piętrze znajdują się: pomieszczenie (69,58m2), pomieszczenie (37,32m2), pomieszczenie (14,40m2), łazienka (7,58m2), korytarz (24.36m2), pomieszczenie (20,35m2), pomieszczenie (2,30m2).

Wykończenie lokalu: Pomieszczenia w stanie przygotowanym do wykończenia. Częściowo na podłogach terakota, panele oraz wylewki betonowe. Ściany pokryte emulsją oraz częściowo gładziami. Okna PCV.

Opis działki: Dogodny bezpośredni dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną asfaltową. Działka o powierzchni 978m2 z ogrodzeniem panelowym bocznym i tylnim, od frontu od strony ulicy ogrodzenie zdobione metalowe z bramą wjazdową oraz furtką. Na działce znajdują się chodniki oraz miejsca postojowe wyłożone kostką betonową. Na działce znajduję się również teren zielony - trawnik.

Dodatkowe informacje: Budynek idealnie nadaje się na biurowiec, gabinety lekarskie, przychodnie, przedszkole i inne tego typu działalności.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 899

Kamienica- frontu budynku 550 000 PLN
600 000 PLN

Zagórów- centrum KAMIENICA NA SPRZEDAŻ - NIŻSZA CENA!

Powierzchnia: 160 m2

CZĘŚĆ MIESZKALNA NA PIĘTRZE, CZĘŚĆ USŁUGOWA NA PARTERZE

Cena: 550 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3 437,50 zł

Działka: 392 m2

Opis działki: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową- dojazd z 2 str. od ul. Krótkiej oraz Targowej. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację gminną.

Opis budynku: Na sprzedaż kamienica w zabudowie zwartej. Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony pobudowany w latach 60-tych z cegły. Strop drewniany, dach pokryty papą termozgrzewalną. Budynek remontowany w 2015 r. Okna PCV, grzejniki żeliwne, wymieniona instalacja co, wod.-kan. oraz elektryczna (miedziana). Rozdzielnia ee na każdy lokal (2 usługowe na parterze, 1 mieszkalny na piętrze i mieszkalny w budynku gospodarczym).

Pomieszczenia: Na parterze znajdują się dwa lokale usługowo- handlowe - o powierzchni 55 m2 oraz 22 m2. Każdy z nich posiada toaletę. Lokale mają witryny oraz wejście od ulicy.

Pomieszczenia: Na piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni (83 m2), składa się z: 2 pokoi (20,42 m2; 13,36 m2), korytarza (13,11 m2), łazienki (4,44 m2), kuchni (13,32 m2), spiżarki (5,24 m2), oraz korytarza na parterze (13,11 m2). Mieszkanie ma odrębne wejście od strony ulicy.

Pomieszczenia: Na działce znajduje się również budynek gospodarczo-mieszkalny. Pomieszczenie gospodarcze (18,62 m2) + część mieszkalna (43,40 m2): (kuchnia - 15,14 m2; łazienka - 3,24 m2; korytarz - 3,94 m2; pokój - 21,08 m2).

Pomieszczenia: Na działce znajduje się również budynek gospodarczy (4 pom. gospodarcze : 7,45 m2, 7,45 m2, 8,45 m2, 6,05 m2) z wiatą garażową (53,22 m2).

Dodatkowe informacje: Nieruchomość w centrum Zagórowa idealna na prowadzenie własnego biznesu wraz z mieszkaniem na piętrze, lub całość na wynajem.

Dodatkowe informacje:

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 857

Sklep spożywczy 120 000 PLN

Bibianna gm. Malanów - NA SPRZEDAŻ SKLEP SPOŻYWCZY

Powierzchnia: 70 m2

Sklep ze stałymi klientami

Cena: 120 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 714,29 zł

Charakterystyka przeznaczenia: sklep spożywczy

Działka: 500 m2

Opis budynku: Na sprzedaż budynek handlowy - sklep spożywczy w zabudowie wolnostojącej, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek pobudowany w latach 70-tych, remontowany w 2009 r. oraz w 2018 r. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony wełną mineralną + regipsy. Dach pokryty papą. Budynek wyposażony w ,monitoring, alarm, klimatyzację i układ trójfazowy (siła). Budynek posiada dwa wejście- główne od strony ulicy oraz drugie dla dostaw z boku budynku.

Pomieszczenia: Budynek składa się z głównej części handlowej o powierzchni 50,33 m2 oraz części socjalno-magazynowej: pomieszczenie magazynowe 8,10 m2, korytarz z dodatkowym wejściem 4,00 m2, pomieszczenie socjalne - 5,68 m2, WC 1,89 m2.

Opis działki: Działka nieogrodzona, uzbrojona w ee, wodę i szambo. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Przed budynkiem duży parking. Duża liczba przejeżdżających pojazdów.

Dodatkowe informacje: Sklep posiada stałych klientów.

Dodatkowe informacje: W cenę wliczony jest monitoring, alarm, klimatyzacja, lada, chłodnia oraz sejf.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 832

Nieruchomości komercyjne 1 400 000 PLN

Rychwał - SPRZEDAM - budynki komercyjne

Powierzchnia: 700,57 m2

Na sprzedaż budynek warsztatowo-biurowy z częścią mieszkalną oraz hala warsztatowa + restauracja!

Cena: 1 400 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 998,37 zł/m2

Działka: 6595 m2

Opis działki: Działka zagospodarowana (utwardzona powierzchnia - trylinka). Teren całkowicie ogrodzony (ogrodzenie panelowe, siatka na słupkach metalowych, przęsła betonowe, brama wjazdowa rozsuwana metalowa). Działka uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację). Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej.

Opis budynku: Budynek warsztatowo-biurowy z częścią mieszkalną - budynek w zabudowie wolnostojącej, generalny remont w 2017 roku, murowany, ocieplony, otynkowany, strop żelbetowy, kryty papą termozgrzewalną. Okna PCV. Drzwi aluminiowe. Orynnowanie z blachy ocynkowanej. Wrota garażowe typu panelowego podnoszone do góry. Budynek o powierzchni 466,31 m2 (część warsztatowa - 212,77 m2, część biurowo-socjalna 128,47 m2, część mieszkalna na piętrze 125,07 m2). Budynek ogrzewany na gaz.

Wykończenie budynku: Budynek warsztatowo-biurowy z częścią mieszkalną składa się na parterze z hali warsztatowej oraz pomieszczeń socjalno-biurowych. Hala warsztatowa otynkowana i pomalowana. Posadzki betonowe. Pomieszczeniach socjalnych i biurowych na ścianach emulsja, częściowo glazura. Na podłodze terakota. Na piętrze znajduje się część mieszkalna (2 pokoje, 3 pokoje z aneksem kuchennym + własna łazienka oraz łazienka wspólna z korytarza. Na ścianach emulsja, glazura. Na podłodze terakota.

Opis budynku: Budynek hali warsztatowej + restauracja - budynek w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny, generalny remont w 2017 roku, murowany, ocieplony, otynkowany, strop żelbetowy, kryty papą termozgrzewalną. Okna PCV. Drzwi aluminiowe. Orynnowanie z blachy ocynkowanej. Wrota garażowe typu panelowego podnoszone do góry. Budynek o powierzchni 234,26 m2. Budynek ogrzewany na gaz.

Wykończenie budynku: Budynek hali warsztatowej + restauracja składa się z trzech hali warsztatowych oraz części restauracji (sala przyjęć, kuchnia, pomieszczenia socjalne). Lokal jest bardzo ładnie wykończony, ściany pomalowane, częściowo glazura. Na podłodze terakota.

Dodatkowe informacje: Nieruchomości znajdują się bardzo blisko drogi krajowej nr 25. Możliwość zakupu nieruchomości z umeblowaniem i całym sprzętem AGD, RTV po uzgodnieniu z właścicielem.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową z dopuszczeniem obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Dodatkowe informacje: Możliwość wynajmu nieruchomości - 18 000 zł / miesięcznie.

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 800

Salon fryzjerski 400 000 PLN

Konin - Chorzeń - Lokal usługowy z wyposażeniem

Powierzchnia: 51,1 m2

Funkcjonujący lokal - salon fryzjerski oraz salon kosmetyczny

Cena: 400 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi: 2

Cena za m2: 7 827,79 zł/m2

Opis budynku: Lokal znajduje się na parterze w bloku 3- piętrowym, budynek pobudowany w technologii tradycyjnej - murowany z cegły. Stolarka okienna PCV. Drzwi wewnętrzne do lokalu PCV. Budynek uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację miejską. Ogrzewanie budynku miejskie.

Wykończenie lokalu: Lokal bardzo ładnie wykończony. Standard wykończenia lokalu wysoki. W pomieszczeniach na podłodze terakota, ściany gipsowane, malowane emulsją + cegiełka ozdobna. W łazience i WC na podłodze terakota oraz na ścianie glazura. W łazience znajduje się wbudowany prysznic oraz wentylacja mechaniczna. W lokalu klimatyzacja oraz zamontowany alarm. Lokal umeblowany.

Dodatkowe informacje: Lokal obecnie funkcjonuje jako salon fryzjerski oraz salon kosmetyczny. W cenie wliczone są: meble, lada, komoda z umywalką, kanapa, lustra kosmetyczne, biurko kosmetyczne, fotel elektryczny, lampa kosmetyczna, szklane obrazy podświetlane.

Pomieszczenia: Lokal składa się z salonu fryzjerskiego (27,85 m2), salonu kosmetycznego (15,37 m2), pomieszczenia socjalnego (3,44 m2), łazienki (3,34 m2) oraz WC (1,10 m2). Powierzchnia lokalu stanowi 51,10 m2.

Dodatkowe informacje: Lokal położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu inne lokale usługowo handlowe, bloki wielorodzinne. Przed nieruchomością duży parking.

Forma własności: Własnościowe

Czynsz: 276 zł + prąd

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 764

Koło ul. Towarowa - 2 budynki komercyjne 2 800 000 PLN

Koło ul. Towarowa - 2 budynki komercyjne

Powierzchnia: 979,67 m2

2 budynki komercyjne w dobrej lokalizacji

Cena: 2 800 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 858,11 zł

Działka: 4809 m2

Opis działki: Teren działki zagospodarowany – podjazdy z kostki, liczne krzewy i drzewa. Działka uzbrojona w wodę, prąd i kanalizację miejską. Działka ogrodzona, brama automatyczna na pilota. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Na działce znajdują się dwa budynki.

Budynek: Pierwszy budynek parterowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek murowany z pustaka, ocieplony styropianem; ściany działowe z płyt gipsowo – kartonowych. Dach ocieplony wełną mineralną, pokryty blachą trapezową. Do budynku podłączony jest alarm, woda, kanalizacja miejska, prąd i siła.

Wykończenie budynku: Okna PCV. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Sufit podwieszany, kasetony. W pomieszczeniach biurowy na podłodze wykładzina dywanowa, na ścianie emulsja. W łazience i WC glazura i terakota. W zapleczu na podłodze terakota, na ścianie częściowo emulsja i glazura. W sali wystawnej i magazynie emulsja i terakota

Pomieszczenia: garaż (53.94 m2), 2 magazyny (13.82 m2, 214.58 m2), sala wystawowa (41.53 m2), 3 pokoje biurowe (11.10 m2, 31.05 m2, 33.29 m2), 2 WC (2.70 m2, 7.07 m2), zaplecze (19.12 m2), łazienka (10.37 m2).

Opis budynku: Drugi budynek parterowy, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek murowany z pustaka, ocieplony wewnątrz i na zewnątrz styropianem. Dach pokryty blachą trapezową. Do budynku podłączona jest woda, kanalizacja miejska, prąd, siła, alarm i monitoring.

Wykończenie budynku: W pomieszczeniach na ścianie emulsja lub glazura, na podłodze wykładzina PCV lub terakota.

Pomieszczenia: 3 pokoje biurowe (13.40 m2, 13.40 m2, 23.40 m2), korytarz (40.90 m2), 2 szatnie (35.90 m2, 10.70 m2), 2 WC (10.70 m2, 10.70 m2), pomieszczenie kuchenne (10.70 m2), brakarnia (25.90 m2), magazyn (54.90 m2), pomieszczenie techniczne (12 m2), hala produkcyjna (270 m2), łazienka (8.50 m2)

Dodatkowe informacje: Nieruchomość przeznaczona pod działalność produkcyjną, usługową, składową.

Dodatkowe informacje: Łatwy i szybki dojazd do drogi krajowej nr 92, drogi wojewódzkiej nr 270.

Dodatkowe informacje: Duża brama pozwala na bezpieczny wjazd samochodów dostawczych i tirów. Możliwość parkowania samochodów na działce lub przed posesją. Możliwość zagospodarowania wolnej przestrzeni na działce pod potrzeby firmy.

Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość wynajmu jednego lub dwóch budynków. Cena wynajmu wynosi 20 zł/m2

 :

 :

Nr oferty: 763

Nieruchomość komercyjna 500 000 PLN

Rumin, gm. Stare Miasto - działka inwestycyjna

Powierzchnia: 5000 m2

Działka pod inwestycję komercyjną lub mieszkaniową

Cena: 500 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 100 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Usługi

Opis działki: Działka ogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego, wody i prądu. Działka o regularnym kształcie. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona jest w studium zagospodarowania przestrzennego gminy Stare Miasto jako tereny zabudowy usługowej.

Dodatkowe informacje: Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa, wolne tereny budowlane, tereny leśne.

Dodatkowe informacje: Łatwy i szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 752

Działka inwestycyjna/ przemysłowa 499 000 PLN
600 000 PLN

Myślibórz gm. Golina - działka inwestycyjna/ komercyjna - 3,7290 ha

Powierzchnia: 37290 m2

Doskonała lokalizacja przy Drodze Krajowej 92 NIŻSZA CENA!

Cena: 499 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 13,38 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Studium: P,U

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Golina jako P,U - tereny o wiodącej funkcji działalności gospodarczej.

Opis działki: Na sprzedaż działka o powierzchni 3,7290 ha w kształcie trapezu. Działka znajduje się pośrednio przy Drodze Krajowej 92. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody, kanalizacji gminnej oraz gazu ziemnego. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92.

Dodatkowe informacje: Do centrum Konina ok 12 km, do centrum Słupcy ok 14 km, do A2 ok 8 km.

Dodatkowe informacje: Klasoużytek: RV- 1,9863 ha; RVI- 1,6927 ha; N- 0,0500 ha.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 727

Działka inwestycyjna/ komercyjna - 4.P/U* 199 000 PLN
249 000 PLN

Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444 ha

Powierzchnia: 11444 m2

Doskonała lokalizacja przy Drodze Krajowej 92

Cena: 199 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 17,39 zł

Charakterystyka przeznaczenia: MPZP: 4.P/U*

Charakterystyka przeznaczenia: Nieruchomość przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Słupca jako 4.P/U* - teren baz i składów oraz usług niekubaturowych.

Opis działki: Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1444 ha o regularnym kształcie prostokąta. Działka znajduje się przy Drodze Krajowej 92 i posiada z niej bezpośredni zjazd. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody. Wymiary działki: ok szer. 75 m, dł. 153 m.Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92.

Dodatkowe informacje: Do centrum Konina ok 17 km, do centrum Słupcy ok 10 km, do A2 ok 14,5 km.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 726

Budynki komercyjne 399 000 PLN

Kłodawa ul. Wyszyńskiego - Nieruchomość przemysłowa !

Powierzchnia: 610 m2

Nieruchomość przy drodze krajowej nr 92 !

Cena: 399 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 654,10 zł/m2

Działka: 1118 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Działka znajduje się na terenach oznaczonych symbolem P - zabudowa przemysłowa (zakłady przemysłowe, urządzenia różnej produkcji i przetwórstwa wraz z zapleczami administracyjnymi i socjalnymi) zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Opis działki: Działka narożna. Działka ogrodzona (siatka na słupkach metalowych, brama wjazdowa metalowa), uzbrojona (woda, prąd, kanalizacja sieciowa, w granicy działki światłowód). Na działce ułożone są płyty betonowe. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej - ul. Wyszyńskiego.

Opis budynku: Na działce pobudowane 3 budynki w zabudowie szeregowej o funkcji przemysłowej. Budynki w stanie surowym zamkniętym. Pobudowane z cegły, stropy drewniane, konstrukcja dachu drewniana, na dachu papa. Okna drewniane. Drzwi do budynku drewniane. 1) Budynek "Stary młyn" dwupiętrowy, niepodpiwniczony o powierzchni około 480 m2. 2) Budynek parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni około 80 m2. 3) Budynek parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni około 50 n2.

Dodatkowe informacje: Możliwość dobudowy, rozbudowy do istniejących budynków. Działka przeznaczona pod inwestycje.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość zlokalizowana w bardzo korzystnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 92.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 719

Lokal usługowo - handlowo - biurowy 500 PLN

Golina - na wynajem lokal

Powierzchnia: 36,3 m2

Lokal biurowo - usługowo - handlowy

Cena: 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Lokal handlowo – usługowo – biurowy

Dodatkowe informacje: Lokal znajduje się w części piwnicznej budynku usługowego. Budynek murowany, ocieplony. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, ogrzewanie na prąd. Lokal znajduje się przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Duży parking przed lokalem. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie usług lub jako biuro. Lokal widoczny z ulicy.

Pomieszczenia: W lokalu znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 34.42 m2 oraz łazienka o powierzchni 1.88 m2.

Wykończenie lokalu: w łazience terakota, na ścianie częściowo emulsja i częściowo glazura. W pomieszczeniu emulsja i terakota.

Czynsz: wynosi 500 zł + media

Dodatkowe informacje: Kaucja wynosi 500 zł

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 683

Nieruchomość NA WYNAJEM 3 000 PLN
4 000 PLN

Słupca ul. Tysiąclecia - LOKAL NA WYNAJEM - NIŻSZA CENA!

Powierzchnia: 168 m2

Lokal handlowo - usługowy z zapleczem socjalnym / gastronomiczny

Cena: 3 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: handel, usługi, gastronomia

Opis budynku: Budynek w zabudowie zwartej z budynkiem mieszkalnym, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Do budynku podłączone są: ee, woda, kanalizacja miejska, cieplik miejski. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Pomieszczenia: Na wynajem lokal handlowo – usługowy/ gastronomiczny znajdujący się na parterze (możliwość wykorzystania również poddasza - 29,50 m2). Na parterze znajduje się: część handlowo-usługowa - 93,00 m2; WC - 2,10 m2; WC - 2,10 m2; łazienka - 4,00 m2; sala - 18,00 m2; kuchnia/ część socjalna - 48,80 m2. Kuchnia może służyć jako pomieszczenie magazynowe, w przypadku prowadzenia lokalu handlowego lub lokalu usługowego.

Wykończenie lokalu: Lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej / restauracji: na podłodze terakota, ściany pokryte tapetą, gładzią ozdobną, w części socjalnej oraz sanitarnej glazura. Na parterze znajduje się kominek.

Dodatkowe informacje: Lokal pierwotnie funkcjonował jako restauracja/ lokal gastronomiczny. Obecnie służy jako lokal handlowy. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok szkoły, budynki wielorodzinne, Notariusz).

Czynsz: Czynsz wynosi 3 000 zł netto + media (ee, woda, CO). Oddzielne liczniki na media. Kanalizacja w czynszu.

Okna: Duże witryny wystawowe na stronę drogi.

Dodatkowe informacje: Kaucja wynosi jednorazowy czynsz najmu. Wynajem na okres minimum roku.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 613

Nieruchomość komercyjna 499 000 PLN

Koło - budynek mieszkalno-handlowo-usługowy

Powierzchnia: 312 m2

Kamienica piętrowa NA SPRZEDAŻ

Cena: 499 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 1 599,35 zł

Działka: 737 m2

Charakterystyka przeznaczenia: Kamienica o funkcji mieszkalno-handlowo-usługowej

Opis budynku: Budynek piętrowy + strych, częściowo podpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Kamienica pobudowana w 1913 roku z cegły, remontowana w latach 2000-2017. Budynek nieocieplony, częściowo otynkowany. Dach płaski pokryty papą.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się lokal handlowo- usługowy (wejście bezpośrednio od strony ulicy) oraz 3 niezależne mieszkania (każde z nich składa się z 1 pokoju, łazienki oraz kuchni), każde z nich posiada odrębne wejście do lokalu. Na piętrze mieszczą się 2 duże mieszkania. Wysokość pomieszczeń na piętrze to 2,9 m.

Wykończenie budynku: W całym budynku wymienione okna PCV, parter do kapitalnego remontu, piętro po częściowym remoncie: na podłodze panele, terakota; ściany pokryte gładzią ozdobą oraz glazura, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazienkach kabiny prysznicowe.

Opis działki: Działka częściowo ogrodzona: ogrodzenie betonowe + metalowe. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację gminną. Dojazd drogą asfaltową.

Dojazd: Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Ogrzewanie: Na piętrze rozprowadzone centralne ogrzewanie na ekogroszek, dodatkowo w jednym z mieszkań na piętrze ogrzewanie kominkowe. Na parterze ogrzewanie z pieca kaflowego. Na parterze ogrzewanie wody z bojlera.

Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się dodatkowo budynek gospodarczo- garażowy (2 garaże oraz 4 pomieszczenia gospodarcze). Budynek w zabudowie zwartej z budynkiem sąsiada.

Dodatkowe informacje: Budynek NIE JEST objęty ochroną konserwatorską, nie leży w strefie ochrony konserwatorskiej.

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 591

Lokal usługowo - biurowy 1 000 PLN

Słupca ul. Plac Szkolny - GALERIA SŁUPECKA

Powierzchnia: 38 m2

Lokal usługowo - biurowy - Wynajem- WYSOKI STANDARD

Cena: 1 000 PLN

Piętro: I piętro

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: biuro, usługi, handel

Opis budynku: Budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe i usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową.

Pomieszczenia: Lokal składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 38 m2. Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (do dyspozycji dla 4 lokali). Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 1 piętrowym.

Wykończenie lokalu: Na podłodze terakota, ściany malowane emulsją.

Winda: TAK (tuż obok lokalu)

Okna: Duże witryny wystawowe na stronę parkingu i na drogę dojazdową.

Czynsz: Czynsz wynosi 1 000 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)

Dojazd: Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA

Dodatkowe informacje: Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 575

Budynek komercyjny 7 000 PLN

Turek ul. Dworcowa - HALA NA WYNAJEM (handel, produkcja, magazyn)

Powierzchnia: 250 m2

Doskonała lokalizacja - Park Handlowy Karuzela

Cena: 7 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 28 zł/ m2

Działka: 1619 m2

Opis działki: Działka częściowo ogrodzona - ogrodzenie betonowe. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską, CO z kotłowni własnej. Dojazd do nieruchomości z 2 stron - od głównej drogi asfaltowej oraz od parkingu Parku Handlowego Karuzela. Parking utwardzony kostką brukową.

Charakterystyka przeznaczenia: handel, magazyn, produkcja

Opis budynku: Budynek pobudowany w 2010 roku z płyty obornickiej o grubości 25 cm + elewacja blacha falista. Budynek parterowy, niepodpiwniczony. Budynek posiada monitoring, alarm, wielkie okna wystawowe, klimatyzację, siłe. CO na ekogroszek z własnej kotłowni. Na podłodze terakota, na ścianach panele PCV.

Pomieszczenia: Hala składa się z następujących pomieszczeń: pom. biurowego - 14,71 m2, pom. socjalnego - 16,49 m2, WC - 1,80 m2, kotłowni, głównej hali - 547 m2.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 463

Budynek magazynowo – produkcyjny 2 475 PLN

Paruszewo gm. Strzałkowo - budynek magazynowo – produkcyjny

Powierzchnia: 495 m2

WYNAJEM - NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA

Cena: 2 475 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Dodatkowe informacje: 5 zł / m2

Charakterystyka przeznaczenia: magazyn – produkcja

Opis budynku: Na wynajem budynek magazynowo – produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej 495,00 m2. Budynek murowany, pobudowany z cegły w latach 70- tych. Na dachu eternit.

Dodatkowe informacje: Dojazd drogą asfaltową. Do Drogi Krajowej nr. 92- 4 km. Do autostrady około 10 km. Słupca centrum - 8 km, Strzałkowo centrum - 4 km. Działka ogrodzona - siatka na słupkach oraz ogrodzenie murowane- brama wjazdowa. Budynek posiada przyłącze wody, energii, kanalizacja do szamba.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 438

Budynki magazynowo- produkcyjno- gospodarczo- biurowe

Paruszewo gm. Strzałkowo - Budynki magazynowo- produkcyjno- gospodarczo- biurowe

Powierzchnia: 6274,88 m2

WYNAJEM CAŁOŚCI LUB POSZCZEGÓLNYCH BUDYNKÓW

Cena: 0 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 5 zł / m2

Charakterystyka przeznaczenia: Budynki magazynowo- produkcyjno- gospodarczo- biurowe

Dodatkowe informacje: Dojazd drogą asfaltową. Do Drogi Krajowej nr. 92- 4 km. Do autostrady około 10 km. Słupca centrum - 8 km, Strzałkowo centrum - 4 km. Działka ogrodzona - siatka na słupkach oraz ogrodzenie murowane- brama wjazdowa. Budynki posiadają przyłącze wody, energii, kanalizacja do szamba.

Opis budynku: Budynek biurowy i garażowy - 139,51 m2, Gorzelnia - 400,00 m2 ; Waga - 19,85 m2 ; Budynek gospodarczy – obora - 805,00 m2 ; Magazyn zboża - 451,09 m2 ; Budynek magazynowy - 592,20 m2 ; Budynek gospodarczy – obora - 759,55 m2 ; Stacja paliw - 15,00 m2 ; Budynek magazynowy - 223,93 m2 ; Spichlerz - 321,88 m2 ; Magazyn - 900,44 m2 ; Budynek produkcyjno- magazynowy - 813,91 m2 ; Budynek garażowo – warsztatowy -358,82 m2 ; Spichlerz - 473,70 m2. Łączna powierzchnia użytkowa ok 6274,88 m2.

Opis budynku: Na wynajem również budynek magazynowo – produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej 495,00 m2.

Opis budynku: Budynki murowane, pobudowane z cegły w latach 30- tych, 50- tych, 60- tych, 70- tych, 80- tych, 90- tych. Na dachu eternit, blacha, papa + stropodach.

Charakterystyka przeznaczenia: magazyn- produkcja- gosp.- biura

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 437

Budynek handlowo - usługowy 4 000 PLN

Kościelec - budynek handlowo - usługowy NIŻSZA CENA !

Powierzchnia: 200 m2

Nieruchomość przy drodze wojewódzkiej 470 WYNAJEM

Cena: 4 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 20,00 zł

Charakterystyka przeznaczenia: handel, produkcja, magazyn, usługi.

Opis działki: Działka 1177 m2 - częściowo ogrodzona (od frontu - siatka na słupkach metalowych + ogrodzenie betonowe), działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację gminną. Dojazd drogą asfaltową.

Opis budynku: Budynek parterowy, w zabudowie wolnostojącej. Budynek z lat 70- tych, pobudowany z cegły, ocieplony watą, zewnątrz pokryty panelami, na dachu onduliną. Nieruchomość idealna na prowadzenie nieruchomości związanej z produkcją, handlem, usługami oraz magazynowaniem.

Wykończenie budynku: Okna drewniane, na podłodze lastryko, ściany niegipsowane, pokryte emulsją, CO na ekogroszek. Budynek wyposażony w monitoring oraz alarm. Budynek składa się z: pom. biurowego, pom. socjalnego, pom. sanitarnego, pom. magazynowego.

Dodatkowe informacje: Cena wynajmu całego budynku to 4 000 zł/ mc + dodatkowo ee, woda, kanalizacja gminna, CO. CENA DO NEGOCJACJI ! Wynajem tylko na min 5 lat.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 403

Wnętrze lokalu- pom. usługowe 1 100 PLN

Turek - centrum miasta - Lokal usługowy - WYNAJEM

Powierzchnia: 62 m2

Lokal wykończony- gotowy do użytkowania

Cena: 1 100 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Charakterystyka przeznaczenia: Lokal usługowy

Opis działki: Działka ogrodzona, teren utwardzony kostką brukową. Przed budynkiem duży parking, parking również obok budynku wyłącznie dla pracowników i klientów lokali. Dojazd drogą asfaltową. Działka uzbrojona w ee, wodę, cieplik miejski oraz kanalizację miejską.

Opis budynku: Budynek parterowy, niepodpiwniczony w zabudowie bliźniaczej. Budynek ocieplony, otynkowany. Dach pokryty dachówką. Budynek posiada monitoring. Budynek wyposażony w prąd dwufazowy (siła). Ogrzewanie z cieplika miejskiego.

Wykończenie lokalu: Kapitalny remont w 2017 roku - Nowe okna PCV, rolety zewnętrzne na oknach oraz na drzwiach. Drzwi wewnętrzne drewniane białe, na podłodze terakota oraz panele. Ściany pokryte emulsją, glazura w łazience. Lokal wyposażony w klimatyzację.

Pomieszczenia: Lokal składa się z : wiatrołapu - 2,33 m2, pomieszczenia przeznaczonego na recepcję - 8,49 m2, głównej sali usługowej - 27,97 m2, łazienki - 7,48 m2, pom. socjalnego - 12,84 m2, korytarza- 2,89 m2.

Czynsz: Cena najmu to 1100 zł netto + media: CO- cieplik miejski, ee, woda, kanalizacja. Wszystkie media na podliczniki. Ogrzewanie liczone od powierzchni użytkowej - (360 zł/ mc).

Dodatkowe informacje: Wynajem na minimum 1 rok. Kaucja 2000 zł.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w centrum miasta. Idealna nieruchomość na prowadzenie zakładu fryzjerskiego - tuż obok zakład kosmetyczny, zakładu dentystycznego.

Czynsz: Cena najmu to 1100 zł netto + media

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 399

Nieruchomość komercyjna - stacja paliw w budowie 550 000 PLN

Hersztupowo, gm. Krzemieniewo - Stacja paliw w budowie !

Powierzchnia: 200,22 m2

Doskonała inwestycja ! OKAZJA!

Cena: 550 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 746,98 zł

Działka: 7636 m2

Opis działki: Nieruchomość składa się z jeden działki o kształcie regularnym prostokąta. Działka jest zabudowana budynkiem stacji paliw w budowie oraz posiada przyłącze wodociągowe, energetyczne oraz kanalizację deszczową i sanitarną. Działka nieogrodzona, teren płaski, niezagospodarowany. Od strony południowej działka graniczy z drogą krajową. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej- droga krajowa nr. 12. Tereny wokół stacji od strony północnej, wschodniej oraz zachodniej są niezabudowane (pola uprawne).

Opis budynku: Budynek w zabudowie wolnostojącej, parterowy, niepodpiwniczony z tarasem od strony zachodniej. Budynek w trakcie budowy. Budowa rozpoczęta w VI 2004 roku, po doprowadzeniu do stanu surowego wstrzymano inwestycję do VIII 2013 roku. Budynek realizowany systemem tradycyjnym z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych.

Pomieszczenia: holl- 7,33 m2; sala sprzedaży- 54,00 m2; komunikacja- 18,75 m2; pom. biurowe- 12,73 m2; 3X WC (1,60 m2; 3,14 m2; 3,31 m2); pom. magazynowe- 5,32 m2; sala konsumpcyjna- 54,00 m2; pom. magazynowe- 2,49 m2; kuchnia- 11,84 m2; zmywalnia- 4,38 m2; pom. magazynowe- 4,43 m2; pom. socjalne- 8,22 m2; WC personelu kuchni- 1,28 m2; kotłownia- 7,40 m2; taras- 63,00 m2.

Wykończenie budynku: fundamenty z betonu B-30 na podkładzie chudego betonu, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, izolacja fundamentów pozioma i pionowa przeciwwodna papą asfaltową oraz abizolem R+P, ściany murowane z cegły ceramicznej i suporexu, , ściany działowe z cegły ceramicznej, stropodach z wiązarów dachowych jednospadowych z drewna sosnowego. Budynek w stanie surowym otwartym.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 362

Nieruchomość komercyjna 2 100 000 PLN

Wandynów, gm. Koło - Nieruchomość z dużym potencjałem

Powierzchnia: 414,91 m2

Nieruchomość w cichej i spokojnej lokalizacji

Cena: 2 100 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 5 061,34 zł

Działka: 41100 m2

Opis działki: Działka częściowo ogrodzona (około 1 ha), działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba własnego, teren zagospodarowany, utwardzenie terenu, krzewy, drzewa, las, boisko dla koni. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Otoczenie lasów (rosną różne grzyby) oraz terenów rekreacyjnych.

Opis budynku: Budynek w technologii tradycyjnej murowanej ze stropami gęstożebrowymi Teriva. Konstrukcja opiera się na ścianach zewnętrznych z pustaków ceramicznych Porotherm, docieplenie styropianem 15 cm. Dom przykryty dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, kryty trzciną dachową. Do budynku jest 5 drzwi wejściowych.

Budynek: Budynek w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Pobudowany w 2012 roku, rozbudowa w 2016 roku. Budynek wyposażony w siłę. Ogrzewanie budynku na pompę ciepła, pozostałe dodatkowo ekogroszek (piec TEKLA Z 2016 roku) + kominek na poddaszu (ogrzewa tylko sale konferencyjną). Budynek posiada klimatyzację oraz stację uzdatniania wody. W całym budynku rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Okna asferyczne (odbijające promienie słoneczne) trzyszybowe PCV, nieruchomość wykończona m

Dodatkowe informacje: Nieruchomość o dużym potencjale, idealnie nadaje się na prowadzenie agroturystyki, na sale przyjęć, biura, w budynku znajduje się również część mieszkalna. Budynek posiada 5 wejść do budynku. Wejścia są odrębne a więc istnieje możliwość wynajmu poszczególnych pomieszczeń na biura. Z uwagi na położenie w cichej i bardzo spokojnej lokalizacji, wśród lasów nieruchomość idealnie nadawałaby się również na dom spokojnej starości.

Dodatkowe informacje: Sprzedaż domu z FV.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 348

Budynek biurowy 1 000 PLN

Konin, osiedle Glinka - lokal biuroy WYNAJEM

Powierzchnia: 45 m2

Lokal na parterze

Cena: 1 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 22,22 zł

Charakterystyka przeznaczenia: lokal biurowy

Opis budynku: Do wynajęcia budynek biurowy znajdujący się w Koninie - osiedle Glinka o powierzchni 45 m2. Budynek ocieplony styropianem o grubości 10 cm oraz wełną o grubości 12 cm.

Wykończenie lokalu: W pomieszczeniu biurowym na podłodze wykładzina dywanowa, ściany malowane emulsją, w łazience na podłodze terakota, na ścianach glazura.

Dodatkowe informacje: Wszystkie media: cieplik miejski, gaz ziemny, prąd, kanalizacja, woda, przyłącza telekomunikacyjne, instalacja TV. Nowe okna PCV + rolety zewnętrzne, rolety drzwiowe, grzejniki z termostatami, podliczniki, gaz ziemny.

Dodatkowe informacje: Możliwość wynajmu od zaraz. Możliwość parkowania przed budynkiem.

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 177

Żwirownia 10 000 000 PLN

Żwirownia o udokumentowanym złożu 2 500 000 ton

Powierzchnia: 167200 m2

Żwirownia w Kochowie gm. Słupca - na sprzedaż

Cena: 10 000 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 59,81zł

Działka: Kształt regularny, dojazd dogodny, możliwość eksploatacji.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako złoża kopalin żwiru. Możliwość kupna w całości lub części, wydzierżawienia lub wejścia w spółkę z właścicielem nieruchomości. Odległość od autostrady A2 10km, bardzo dogodny wyjazd z nieruchomości,dojazd drogą asfaltową. Odległość od Słupcy 7km,do Konina 35km, do Poznania 65km. Cena za 1 tonę żwiru 4zł przy dzierżawie całego złoża.

Charakterystyka przeznaczenia: Żwirownia- złoże udokumentowane z koncesją. Wielkość złoża 2,5mln ton.

Charakterystyka przeznaczenia: Żwirownia

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

 :

Nr oferty: 31Sprzedaż nieruchomości komercyjnych w Koninie, Kole, Turku, Wrześni i Słupcy

Naszą specjalnością jest pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju obiektów komercyjnych. Proponujemy lokale biurowe, usługowe, komercyjne, handlowe oraz wszelkiego typu nieruchomości komercyjne: sklepy magazyny, hale produkcyjne, nieruchomości wielkopowierzchniowe, centra handlowe, oraz działki pod zabudowę komercyjną na terenie Konina, Koła, Turku, Słupcy oraz Wrześni. Nasze biuro nieruchomości działa również na terenie całego województwa wielkopolskiego w zależności od zapotrzebowania naszych klientów. Staramy się, aby oferta którą przedstawiamy Klientom była dla nich jak najbardziej korzystna oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Nasz zespół to więcej niż pośrednik partner. Permanentna reklama ofert nieruchomości, pojawiająca się na kilkudziesięciu największych portalach internetowych z branży nieruchomości, pozwala szybko i sprawnie doprowadzić do transakcji kupna sprzedaży, oraz wynajmu nieruchomości. Przedwstępna umowa kupna sprzedaży, wynajmu, dzierżawy w naszym biurze nieruchomości GRATIS. Zapraszamy do współpracy.