Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » GMINA PYZDRY - SPRZEDAM DOM W STANIE SUROWYM ZAMKNIęTYM + ZARYBIONY STAW 1,16 HA!

Gmina Pyzdry - sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym + zarybiony staw 1,16 ha!


  • Nr oferty: 1003
  • Lokalizacja: gmina Pyzdry
  • Lokalizacja: 200 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1003
Lokalizacja
gmina Pyzdry
Cena
560 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
2 800,00 zł/m2
Działka
1,9404 ha
Opis działki
Działka o regularnym kształcie. Teren ogrodzony - siatka leśna, wjazd poprzez bramę. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Na działce znajduje się wielki zarybiony staw o powierzchni lustra wody 1,16 ha (renowacja w grudniu 2018 roku). Możliwość uzbrojenia w prąd, wodę, szambo.
Opis budynku
Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojacej, parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpwiniczonym. Budynek w stanie surowym zamkniętym (wykonana konstrukcja dachu, ściany konstrukcyjne i działowe, rozprowadzona elektryka oraz instalacja wodno - kanalizacyjna, stolarka okienna PCV). Budynek wykonany w technologi tradycyjnej murowanej z pustaka ceramicznego, strop TERIVA. Powierzchnia budynku około 150 m2.
Opis budynku
Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczo garażowy w stanie surowym. Powierzchnia użytkowa budynku około 50 m2.
Dodatkowe informacje
W kwietniu 2010 roku zostało wydane pozwolenie na budowę inwestycji: urządzenia wodnego z zakresu melioracji wodnej szczegółowej - stawu ziemnego dla potrzeb regulacji stosunków wodnych w gruncie z możliwością chowu ryb (kategoria obiektu VIII). W maju 2012 została wydana decyzja o warunkach zabudowy. W czerwcu 2012 roku zostało wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego.
Dodatkowe informacje
Bardzo atrakcyjna i wyjątkowa nieruchomość. Okolica stanowi tereny luźnej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolne tereny budowlane, tereny rolne, tereny leśne, tereny rekreacyjne. Do szkoły podstawowej 500 m. Do miejscowości Pyzdry około 8 km.