Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » DOM Z WARSZTATEM W SOMPOLNIE

Dom z warsztatem w sompolnie


  • Nr oferty: 1014
  • Lokalizacja: Sompolno, ul. Kolejowa
  • Lokalizacja: 134,6 m2

Opis

Nieruchomość dla osób, które chcą prowadzić działalność gospodarczą blisko miejsca zamieszkania. Teren zagospodarowany i przystosowany dla takiego użytkowania, z wygodnym domem i zadbanym ogrodem. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1014
Lokalizacja
Sompolno, ul. Kolejowa
Cena
680 000 PLN
Powierzchnia
134,6 m2
Cena za m2
5 052,01 zł/m2
Działka
0,2085 ha
Opis budynku
Budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, teren ogrodzony. Oddany do użytkowania w 2002 r. Budynek przebudowany i rozbudowany z wcześniej istniejącego budynku administracyjnego. Budynek zbudowany z cegły, ocieplony. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty blachodachówką. Okna Pcv, rolety wewnętrzne. Drzwi zewnętrzne na profilach aluminiowych.
Pomieszczenia
Budynek składa się z: komunikacji (11,8m2), pokoju (39,60m2), kuchni (18,60m2), schowanka (7,0m2), łazienki (17,00m2), komunikacji (15,70m2), pokój (19,70 m2), pokój(13,90m2), garderoby (7,00m2). Na poddaszu znajduje się strych nieużytkowy. Dodatkowo od tyłu budynku garaż (34,00m2), oraz pomieszczenie gospodarcze/kotłownia (25,00m2).
Wykończenie lokalu
Standard wykończenia lokalu dobry. Podłogi pokryte panelami i terakotą, na ścianach cegła ozdobna, farba emulsyjna. W kuchni terakota i płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie. W łazience terakota i płytki, biały montaż wysokiej jakości. Garderoba zabudowana półkami. Nieruchomość posiada monitoring.
Dojazd
Dojazd do nieruchomości od ulicy Kolejowej. Droga wewnętrzna utwardzona, asfaltowa. Na terenie posesji parking, chodniki i wejścia do budynków z kostki brukowej.
Charakterystyka przeznaczenia
MN/U - Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową i teren działalności gospodarczej.
Dodatkowe informacje
W skład nieruchomości wchodzi także warsztat, oraz 2 budynki gospodarcze. Warsztat jest prężnie działającym warsztatem samochodowym.. W skład jego wchodzą: warsztat (72,03m2), pomieszczenia socjalne (19,33m2), pomieszczenie biurowe (21,27m2). Właściciel pozostawia tu podnośnik do aut wmontowany w grunt. Budynek ma możliwość powiększenia, ma doprowadzone wszystkie media, jest ogrzewany. Budynek gospodarczy o powierzchni ok 40 m2 - z przyłączem Co i ee, oraz mniejszy ok 15m2 - z podłączonym prądem.
Uzbrojenie terenu
Do nieruchomości przyłączone są woda i kanalizacja miejska, ee oraz siła. CO na ekogroszek - całego budynku oraz warsztatu. Istnieje możliwość przerobienia instalacji na gaz z butli (był wcześniej, jest infrastruktura).
Dodatkowe informacje
W budynku mieszkalnym w cenę wliczone są meble w zabudowie i wolnostojące. W warsztacie zostaje podnośnik, wmontowany w grunt.
Dodatkowe informacje
Na terenie nieruchomości znajduje się także zadbany ogród z nasadzeniami roślin ozdobnych, trawnikiem, oraz kaskadą wodną.