Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » NA SPRZEDAż DOM W SłUPCY

Na sprzedaż dom w Słupcy


  • Nr oferty: 1027
  • Lokalizacja: Słupca, ul. Tysiąclecia
  • Lokalizacja: 168,82 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1027
Lokalizacja
Słupca, ul. Tysiąclecia
Cena
285 000 PLN
Powierzchnia
168,82 m2
Cena za m2
1 688,19 zł/m2
Opis działki
Działka w kształcie prostokąta o powierzchni łącznej 1050 m2 (947 m2 działka + 103 m2 chodnik przed domem). Działka ogrodzona dookoła siatką i częściowo ogrodzeniem metalowym. Działka w pełni uzbrojona ee, woda, kanalizacja do szamba (sa dwa), dodatkowo studnia głębinowa. Co na opał stały, możliwość podłączenia cieplika miejskiego. Działka zagospodarowana - w części są nasadzenia i trawnik, w części dodatkowo garaże blaszane, nietrwale związane z gruntem.
Dojazd
Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej z chodnikiem i oświetleniem - ulica Tysiąclecia.
Opis budynku
Budynek częściowo piętrowy, częściowo parterowy. Jest także częściowo podpiwniczony. Pobudowany w latach 1970, murowany z cegły, strop żelbetowy monolityczny. Dach częściowo dwuspadowy kryty blachą i częściowo stropodach. Wiata przed domem drewniana, kryta gontem. Garaże stojące na działce blaszane.
Pomieszczenia
Budynek składa się z 4 osobnych mieszkań. Każde z mieszkań ma doprowadzoną wodę i kanalizację. Wielkość lokali 58,07 m2, 43,25 m2, 37,26 m2, 30,24 m2. Do każdego z lokali jest indywidualny piec na ogrzewanie.
Charakterystyka przeznaczenia
Nieruchomość przeznaczona jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Słupca jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość może być dużym domem dla rodziny, ale może także stanowić osobne lokale mieszkalne. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!!!