Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Na sprzedaż 7 działek rolnych + zabudowania - Gm. Wierzbinek- NOWA CENA


  • Nr oferty: 1054
  • Lokalizacja: Gmina Wierzbinek
  • Powierzchnia: 56,21 m2

Opis

Na sprzedaż działki idealne jako inwestycja w kapitał. Łączna powierzchnia  działek 16,62 ha. 

Lubisz ciszę oraz spokój? Chcesz odpocząć od codzienności oraz zainwestować w swoją przyszłość ? 

To oferta idealna dla Ciebie. 

ZMIANA CENY !!! 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1054
Lokalizacja
Gmina Wierzbinek
Cena
315 000 PLN
Powierzchnia
56,21 m2
Cena za m2
5 603,98 zł/m2
Działka
166200 m2 (16,62 ha)
Opis działki
Działka na której znajduję się budynek mieszkalny jest częściowo ogrodzona płotem drewnianym. Działka uzbrojona w ee, woda ze studni (studnia płytka )- możliwość podłączenia wody z wodociągu. Z informacji uzyskanych w gminie wynika iż planowany jest tam wodociąg. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. W skład oferty sprzedaży wchodzą również działki rolne nieuzbrojone oraz nieogrodzone. Istnieje możliwość ich zalesienia.
Opis budynku
Budynek w zabudowie wolnostojące, niepodpiwniczony, parterowy. Pobudowany z cegły pełnej, dach pokryty eternitem, okna częściowo drewniane, częściowo pcv. Co na opał stały. W kuchni, kuchenka na gaz z butli. Budynek nie posiada łazienki, brak kanalizacji. Nieruchomość wymaga remontu.
Dodatkowe informacje
Na terenie działki znajduje się także pomieszczenie gospodarczo-garażowe, nietrwale związane z gruntem.
Pomieszczenia
W skład budynku wchodzą: korytarz (5,06m2), pokój (11,48m2), schowek (5,00m2), kuchnia (11,91m2), pokój (13,96m2), pokój (8,80m2).
Dodatkowe informacje
Działki niezabudowane mają przeznaczenie w ewidencji gruntów jako: grunty orne, łąki trwałe, nieużytki, sady, pastwiska trwałe, grunty leśne i tereny pod rowami. Możliwość zainwestowania w kapitał na przyszłość .
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.