Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » STADNINA DLA KONI ORAZ DOM

Stadnina dla koni oraz dom


  • Nr oferty: 1088
  • Lokalizacja: Gm. Grodziec
  • Lokalizacja: 130 m2

Opis

Nieruchomość o dużym potencjale, obecnie jest to ośrodek treningowy dla koni- możliwość adaptacji na ośrodek jeździecki, agroturystykę, szkółkę. 

Kochasz zwięrzęta? Cenisz ciszę i spokój? To ogłoszenie idealne dla Ciebie.

 

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1088
Lokalizacja
Gm. Grodziec
Cena
1 700 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Opis działki
Gospodarstwo składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 5,24 ha. Teren uzbrojony w prąd , wodę kanalizację do przydomowej oczyszczalni ścieków. Ogrzewanie gazowe z butli własnej oraz piecem kaflowym. Na działce liczne nasadzenia , które zapewniają dworski klimat. Działka ogrodzona, płotem drewnianym oraz siatką. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz gruntową.
Dodatkowe informacje
W samym centrum działki znajduję się przedwojenny dom, remontowany w 2008 oraz w 2016 roku.Budynek pobudowany z Porothermu , od strony zewnętrznej ściany z cegły pełnej. Strop drewniany, dach pokryty dachówką cementową. Okna drewniane wraz z okiennicami. W łazience glazura oraz terakota, w pokojach, kuchni oraz korytarzu na podłodze deska. W samym centrum salonu znajduję się piec kaflowy, którym można ogrzewać dom. Kuchnia otwarta na salon. Na suficie belki drewniane.
Dodatkowe informacje
Klimatyczny przedwojenny budynek gospodarczo garażowy, pobudowany z rudy żelaza, pokryty strzechą. Obecnie jest to garaż , lecz istnieję możliwość adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.
Dodatkowe informacje
Drewniana stodoła pobudowana w latach 50/60-tych. Posadzka częściowo wylana, częściowo klepisko. Obecnie jest to miejsce do przechowywania siana oraz słomy.
Dodatkowe informacje
Murowana stajnia pobudowana w 2016 roku. Pokryta płytą warstwową ( płytą obornicką grubości 10 cm ) , dzięki czemu obiekt utrzymuję ciepło zimą , natomiast latem nie nagrzewa się. W środku stajni znajduję się 11 boksów, każdy o wymiarach 12 m2 , wyposażony w poidło oraz okno otwierane na zewnątrz. Istnieję możliwość adaptacji 12 boksa. Stajnia wyposażona jest w paszalnię, myjkę dla koni oraz siodlarnię z łazienką.
Dodatkowe informacje
Budynek drewniany pokryty blachą , znajduję się tam 7 sztuk boksów angielskich, brak poideł.
Dodatkowe informacje
Bezpośrednio z tyłu stajni znajduję się karuzela boksowa na 5 koni oraz 7 osobnych padoków. Dodatkowo możliwość ogrodzenia 3 hektarów.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do lasu w którym są idealne warunki do jazdy w terenie,dobre dukty do jazdy.
Dodatkowe informacje
Otoczenie gospodarstwa stanowią lasy,łąki, z liczną fauną oraz florą, spokojna okolica ze względu na małą ilość zabudowań. Do centrum Konina 30km, Kalisz 55 km.
Działka
5,2400 ha