Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » GM. GOLINA - DUżY DOM DO WłASNYCH ARANżACJI

Gm. Golina - duży dom do własnych aranżacji


  • Nr oferty: 1097
  • Lokalizacja: Gm. Golina
  • Lokalizacja: 230,44 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1097
Lokalizacja
Gm. Golina
Cena
279 000 PLN
Powierzchnia
230,44 m2
Opis działki
Działka o powierzchni 0,1321 ha, ogrodzona posiadająca dwie bramy wjazdowe. Zagospodarowana, nasadzenia drzew owocowych. Uzbrojona w prąd, wodę oraz kanalizację.
Cena za m2
1 210, 73 zł/m2
 
Dom pobudowany w 1984 roku z cegły kratówki, superexu. Strop nad parterem żelbetowy, nad piętrem strop ocieplony wełna, supremą, przykryty papą na lepiku. Okna PCV. Ogrzewania na olejowe lub węglowe( do własnego wyboru).
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się 3 pokoje , łazienka z osobnym wc, korytarz , kuchnia oraz schowek. W pokojach na ścianach emulsja na podłodze deska drewniana. W łazience płytki oraz emulsja na ścianie, na podłodze płytki. W kuchni płytki w ciągu kuchennym oraz emulsja. Rozkład pomieszczeń na piętrze jest taki sam jak na parterze. W obecnej chwili użytkowany jest tylko parter. W piwnicy mieści się kotłownia oraz garaż.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduję się garaż dwustanowsikowy pobudowany w roku 1994 z pustaka kryty geowłokniną o powierzchni 55,05 m2.
Dodatkowe informacje
Ze względu na dużą powierzchnię dom może być przeznaczony dla dwóch rodzin,. Okolica cicha i spokojna w bliskiej odległości centrum Konina oraz Goliny .
Działka
0,1321ha
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
Dodatkowe informacje
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.