Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » MIESZKANIE DWUPOKOJOWE - WYSOKI STANDARD

Mieszkanie dwupokojowe - wysoki standard


  • Nr oferty: 1119
  • Lokalizacja: Turek
  • Lokalizacja: 37,5 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1119
Lokalizacja
Turek
Cena
160 000 PLN
Powierzchnia
37,5 m2
Cena za m2
4 266,67 zł/m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny, wielorodzinny. Pobudowany w 1968 r z cegły, dach pokryty blachodachówką. Wejścia do budynku są dwa osobne, drzwi na profilach aluminiowych, zabezpieczone domofonem. Do budynku przynależy teren parkingu. Budynek pełnił kiedyś funkcję banku, został wyremontowany oraz podzielony na osobne lokale.
Uzbrojenie terenu
Budynek uzbrojony w wodę miejską, kanalizację. Co z kotłowni wspólnej. Woda w mieszkaniu podgrzewana z bojlera elektrycznego umieszczonego w łazience. Do budynku podłączona sieć internetowa i tv.
Wykończenie lokalu
Lokal mieszkalny w wysokim standardzie. Całkowicie wykończony. Wymieniona cała instalacja elektryczna. Ściany wygipsowane, pomalowane, posadzki wyrównane, wykończone panelami orta z listwami podłogowymi. W korytarzu ściany wyłożone cegłą ozdobną oraz lustrami. Wszystkie drzwi wraz z ościeżnicami wymienione, nowe okna. W łazience płytki i biały montaż bardzo dobrej jakości. W kuchni płytki na ścianach, meble w zabudowie oraz zlew. W całym lokalu zainstalowane oświetlenie sufitowe oraz ledowe w korytarzu.
Pomieszczenia
Lokal składa się z: korytarza 9,95 m2, łazienki 3,58 m2, pokoju z aneksem 15,20 m2, oraz pokoje 8,77 m2.
Czynsz
300 zł - w tym opłata za wodę, ogrzewanie, wywóz śmieci.
Dodatkowe informacje
Lokal znajduje się w samym centrum Turku, dobra lokalizacja - blisko do sklepów, szkół, parku.
Dodatkowe informacje
Cena zawiera wszystkie elementy widoczne na zdjęciach.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie