Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Talarkowo, gm. Wierzbinek - gospodarstwo rolne


  • Nr oferty: 1122
  • Lokalizacja: Talarkowo, gm. Wierzbinek
  • Powierzchnia: 78 m2

Opis

Oferujemy na sprzedaż Gospodarstwo rolne składające się z budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych. Nieruchomość składa się z 2 działek o łącznej powierzchni 3,53 ha - są to grunty orne o klasoużytku IV, częściowo III oraz V. 

Istnieje możliwość sprzedaży domu z mniejszą powierzchnią działki. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!!!

Szczegóły oferty

Nr oferty
1122
Lokalizacja
Talarkowo, gm. Wierzbinek
Cena
309 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Opis działki
Nieruchomość składa się z dwóch działek po dwóch stronach drogi. Pierwsza - grunt rolny niezabudowany, nieogrodzony o powierzchni 1,81 ha. Druga działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, gospodarczym oraz garażem wraz z ziemią przynależną - 1,72 ha. Działka ta jest częściowo ogrodzona, uzbrojona w wodę miejską, kanalizację do szamba, prąd oraz siłę.
Dojazd
Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową.
Opis budynku
Budynek murowany, pobudowany w latach 70 tych, z dobudowaną częścią w latach 80 tych. Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Budynek nieocieplony, dach wymieniony z blachy powlekanej. Okna PCV. Najstarsza część budynku - czyli środkowa, ma podłogę na legarach, pozostała część na posadzce wylewanej, betonowej.
Dodatkowe informacje
Budynki gospodarcze murowane, na dachu eternit. Powierzchnia zabudowy 90m2 oraz 65 m2. Dostawiony garaż blaszany na posadzce betonowej.
Wykończenie budynku
Budynek wymaga odświeżenia. Ściany pokryte emulsją, na podłogach częściowo płytki, częściowo deska drewniana, częściowo panele. W łazience płytki i wanna. W kuchni na ścianach częściowo płytki. Grzejnik aluminiowe.
Pomieszczenia
Budynek składa się z: wiatrołapu (3,67m2), korytarza (3,45m2), kuchni (10,81 m2), pokoju (18,17m2), pokoju (18,08m2), pokój (16,01m2), łazienka (3,32m2).
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.
Cena za m2
4 487,18 zł/m2