Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » SIEDLISKO NA SPRZEDAż

Siedlisko na sprzedaż


  • Nr oferty: 1127
  • Lokalizacja: Cegielnia, gm. Kłodawa
  • Lokalizacja: 89,19 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1127
Lokalizacja
Cegielnia, gm. Kłodawa
Cena
220 000 PLN
Powierzchnia
89,19 m2
Opis działki
Działka o regularnym kształcie prostokąta, o powierzchni 8 219 m2. Działka częściowo ogrodzona, dostęp z drogi gminnej utwardzonej. Media dostępne - woda, prąd, kanalizacja do szamba.
Opis budynku
Budynek murowany, parterowy z możliwością wykorzystania poddasza, częściowo podpiwniczony. Stropy zbrojone, więźba dachowa drewniana. Dach pokryty papą. Okna PCV. Budynek nieocieplony.
Dodatkowe informacje
Na działce znajduje się budynek gospodarczy/stodoła o powierzchni ok 240 m2. Dodatkowo także murowany grill, miejsce na ognisko, ozdobna studnia.
Wykończenie budynku
Budynek ma wymienioną instalację elektryczną. Sufity częściowo podwieszane. Instalacja do Co rozprowadzona, wystarczy podłączyć piec. W korytarzu na podłodze płytki, na ścianach emulsja. W kuchni płytki i emulsja. W łazience płytki, prysznic.
Pomieszczenia
W domu znajdują się: wiatrołap 3,42 m2, korytarz 12,15 m2, kotłownia 2,27 m2, pokój 15,24 m2, pokój 17,80 m2, łazienka 3,45 m2, wc 1,16 m2, pokój 18,13 m2, pokój 17,84 m2.
Cena za m2
2 466,64 zł/m2
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.