Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » MIESZKANIE PO REMONCIE, WIEżOWIEC

Mieszkanie po remoncie, wieżowiec


  • Nr oferty: 1153
  • Lokalizacja: Konin, ul Dworcowa
  • Lokalizacja: 36,2 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1153
Lokalizacja
Konin, ul Dworcowa
Cena
179 000 PLN
Powierzchnia
36,2 m2
Cena za m2
4 944,75 zł/m2
Opis budynku
Wieżowiec 10 piętrowy, pobudowany w 1969 r. Do budynku podłączona woda, prąd, kanalizacja miejska oraz ogrzewanie z cieplika miejskiego, ciepła woda z cieplika. Obszar wokół budynku ładnie zagospodarowany, przed klatką schodową miejsca parkingowe. W budynku winda.
Wykończenie lokalu
Lokal w dobrym standardzie, po remoncie. W pokojach na podłodze panele i wykładzina dywanowa, na ścianach emulsja i cegła ozdobna. W kuchni płytki na podłodze i wzdłuż ciągu kuchennego, pralka, płyta indukcyjna. W łazience płytki i terakota, sufit podwieszany. W holu szafa w zabudowie. Jest także mały balkon.
Pomieszczenia
Lokal składa się z następujących pomieszczeń: korytarz (2,43m2), holl (2,26m2), salon (16,34m2), sypialnia (7,94m2), łazienka (2,86m2), kuchnia (4,37m2). Rzut znajduje się w zdjęciach.
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Czynsz
450 zł
Dodatkowe informacje
Lokal znajduje się dogodnej lokalizacji, w zasięgu spaceru - sklepy, przychodnia, przedszkole, Skwer Miejski. Pod blokim przystanek MZK, w odległości 550 m dworzec PKP.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!
 
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.