Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » REZERWACJA- MIESZKANIE SłUPCA- CZTERY POKOJE- CENTRUM

REZERWACJA- Mieszkanie Słupca- cztery pokoje- CENTRUM


  • Nr oferty: 1156
  • Lokalizacja: Słupca, ul. Pułaskiego
  • Lokalizacja: 57,8 m2

Opis

Mieszkanie położone w centrum Słupcy. 

Zaletą nieruchomości jest : 

- bliskość sklepów oraz szkół, 

- balkon 

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1156
Lokalizacja
Słupca, ul. Pułaskiego
Cena
218 000 PLN
Powierzchnia
57,8 m2
Cena za m2
3 771,63 zł/ m2
Opis budynku
Budynek pięciokondygnacyjny pobudowany z cegły w 1977 roku. Ocieplony oraz otynkowany, podłącza wody, prądu oraz kanalizacji. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.
Pomieszczenia
Lokal składa się z : pokoju(9,59m2), łazienki (2,62m2),WC (1,24m2),kuchni (6,93m2), pokoju (8,56m2),korytarza(3,95m2), pokoju (10,21m2), pokoju(14,70m2). Mieszkanie posiada balkon.
Wykończenie lokalu
W pokojach na podłodze panele , na ścianach emulsja, w kuchni płytki w ciągu kuchennym , emulsja oraz meble w zabudowie. W łazience oraz WC terakota , glazura oraz emulsja. Ściany w korytarzu wykończone boazerią drewnianą, na podłodze panele. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Okna oraz parapety PCV, rolety wewnętrzne.
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Czynsz
520 zł
Dodatkowe informacje
Budynek znajduję się w centrum Słupcy, otoczenie tworzy zabudowa wielorodzinna,liczne sklepy, szkoła. Miejsca parkingowe przed budynkiem.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.