Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » OGŁOSZENIE ARCHIWALNE - NA SPRZEDAż MIESZKANIE 2 POKOJOWE, II PIęTRO

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaOGŁOSZENIE ARCHIWALNE - Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, II piętro


  • Nr oferty: 1161
  • Lokalizacja: Września, Osiedle Zielone Wzgórza
  • Lokalizacja: 40,3 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1161
Lokalizacja
Września, Osiedle Zielone Wzgórza
Cena
260 000 PLN
Powierzchnia
40,3 m2
Opis budynku
Nowo powstałe bloki - Osiedle Zielone Wzgórza. Zabudowa wielorodzinna, bloki z windą, wejścia zabezpieczone domofonem. Ogólnodostępna rowerownia. Wokół budynku teren zagospodarowany - parkingi, tereny zielone, plac zabaw.
Pomieszczenia
Lokal składa się z następujących pomieszczeń: komunikacja 2,28m2, pokój dzienny z kuchnią 24,62m2, sypialnia 9,78m2, łazienka 3,62m2, loggia 4,15m2. Do lokalu przynależy także komórka lokatorska o powierzchni 3,45m2.
Wykończenie lokalu
Mieszkanie wykończone. W pokojach i korytarzu na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane, wykończone listwami przypodłogowymi. W łazience na podłodze płytki, na ścianach częściowo płytki i częściowo ściany pokryte farbą. Biały montaż. W kuchni meble oraz zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna.
Forma własności
Mieszkanie własnościowe.
Dodatkowe informacje
Lokal w nowym budownictwie, bardzo lubiana okolica. Wystawa okienna - wschodnia. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!
 
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.