Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » OGŁOSZENIE ARCHIWALNE -MIESZKANIE-2 POKOJE- 4 PIęTRO W PEłNI WYPOSAżONE

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaOGŁOSZENIE ARCHIWALNE -MIESZKANIE-2 pokoje- 4 piętro w pełni wyposażone


  • Nr oferty: 1164
  • Lokalizacja: Konin, ul. 11 listopada
  • Lokalizacja: 39,01 m2

Opis

Zaletą mieszkania jest:

- balkon 

- do środków użyteczności publicznej, tj szkoła 650 m, sklep 100 m, ośrodek zdrowia 150 m, PWSZ Konin 350 m, przystanek MZK 400 m. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1164
Lokalizacja
Konin, ul. 11 listopada
Cena
165 000 PLN
Powierzchnia
39,01 m2
Cena za m2
4 230,77 zł/m2
Opis budynku
Budynek XI piętrowy, pobudowany w 1977 roku z cegły, ocieplony. Blok posiada windę , wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Budynek uzbrojony w ee, wodę oraz kanalizację, ogrzewanie z cieplika miejskiego. Przed blokiem znajduję się parking. Bliska odległość do środków użyteczności publicznej, przystanku MZK, bazaru.
Pomieszczenia
Lokal mieszkalny położony jest na VI/XI piętrze. Składa się z 2 pokoi( 8,60 m2, 15,70m2) , kuchni (5,88 m2), łazienki( 2,20 m3), WC (0,87 m2) oraz korytarza (5,76m2). Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie posiada balkon.
Wykończenie budynku
Lokal w pełni wyposażony, w kuchni płytki w ciągu kuchennym , meble w zabudowie, podłogi pokryte terakotą. W korytarzu na ścianach tynk ozdobny, liczne szafy oraz pawlacze, podłogi pokryte panelami. W pokojach na ścianach emulsja/ tynk ozdobny, na podłodze panele. W WC oraz łazience glazura, terakota. Wanna w zabudowie. W większym pokoju znajduję się duża szafa w całości podświetlana oraz podświetlany sufit. Okna oraz parapety PCV, rolety wewnętrzne.
Dodatkowe informacje
Lokal w pełni wyposażony w meble, sprzęty RTV i AGD.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie