Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » DWUPOKOJOWE MIESZKANIE CENTRUM KONINA

Dwupokojowe mieszkanie centrum Konina


  • Nr oferty: 1175
  • Lokalizacja: Konin, ul. Legionów
  • Lokalizacja: 34,13 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1175
Lokalizacja
Konin, ul. Legionów
Cena
140 000 PLN
Powierzchnia
34,13 m2
Cena za m2
4 101,96 zł
Opis budynku
Budynek czteropiętrowy pobudowany z cegły w roku 1967 roku z cegły. Budynek ocieplony pokryty tynkiem. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, brak windy. Do budynku podłączony jest prąd, woda, kanalizacja, internet, kablówka.
Pomieszczenia
Lokal znajduję się na IV piętrze. Składa się z kuchni 6,43 m2 , łazienki 2,65 m2, korytarza 2,70 m2 oraz dwóch pokoi 12,10 m2, 10,25 m2. Dodatkowo mieszkanie posiada balkon.
Wykończenie lokalu
W korytarzu na ścianach emulsja,na podłodze panele. W kuchni płytki w ciągu kuchennym,na podłodze panele, meble w zabudowie. W pokojach na ścianach emulsja , podłogi wyłożone panelami. W łazience glazura, terakota oraz kabina prysznicowa. Grzejniki żeliwne, okna PCV + rolety wewnętrzne.
Czynsz
Czynsz na 1 osobę 260 zł.
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość położona w centrum miasta - blisko sklepy, szkoły, targowisko miejskie, przystanek MZK.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.