Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W GUTOWIE MAłYM

Dwupokojowe Mieszkanie w Gutowie Małym


  • Nr oferty: 1179
  • Lokalizacja: Gutowo Małe
  • Lokalizacja: 54,63 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1179
Lokalizacja
Gutowo Małe
Cena
311 000 PLN
Powierzchnia
54,63 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny 2 piętrowy składający się z 4 lokali każdy, pobudowany w 2017 roku. Osiedle zabudowane 6 willami miejskimi, teren zamknięty.
Pomieszczenia
Lokal mieszkalny składa się z pokoju dziennego , sypialni , kuchni , łazienki oraz korytarza o łącznej powierzchni 54,63 m2. Do lokalu przynależy ogródek ok. 100 m2 oraz dwa miejsca postojowe.
Wykończenie lokalu
Lokal wykończony. W aneksie w ciągu kuchennym płytki+ emulsja na podłodze panele W łazience wanna w zabudowie + prysznic, glazura oraz terakota. W sypialni na ścianach emulsja na podłodze panele. Okna PCV. Mieszkanie posiada balkon.
Dodatkowe informacje
Atutem nieruchomości jest bliska odległość do centrum Wrześni oraz dogodny dojazd do miasta Poznań.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
 
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.