Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaoferta archiwalna Sprzedam budynek mieszkalny - remont 2020 - Gaj, gm. Dąbie


  • Nr oferty: 1206
  • Lokalizacja: Gaj 44, gm. Dąbie
  • Powierzchnia: 63 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1206
Lokalizacja
Gaj 44, gm. Dąbie
Cena
255 000 PLN
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
4 047,62 zł/m2
Działka
1500 m2
Opis działki
Działka w kształcie trapezu. Działka całkowicie ogrodzona (przęsła betonowe, brama wjazdowa metalowa), częściowo zagospodarowana (roślinność), uzbrojona w prąd, wodę ze studni oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną, gminną.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem (możliwość adaptacji). Budynek pobudowany w 1958 roku. Generalny remont budynku mieszkalnego wiosną 2020 roku. Wymieniony dach, podłogi, malowanie, biały montaż. Budynek posada centralne ogrzewanie, ogrzewanie na piec miałowy. Ciepła woda z bojlera. Budynek murowany z cegły, strop lekki z płyty obornickiej ocieplony, konstrukcja dachu drewniana, pokrycie dachu blachodachówką. Elewacja ocieplona i otynkowana. Okna PCV. Drzwi płycinowe.
Pomieszczenia
Budynek mieszkalny składa się z korytarza, pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby i łazienki. Powierzchnia użytkowa 63,00 m2. Powierzchnia kotłowni 6,20 m2.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce znajduje się dwa budynki gospodarcze. 1) budynek gospodarczy z lat 70-tych, murowany. Składa się z 4 pomieszczeń gospodarczych o łącznej powierzchni 41 m2. 2) budynek gospodarczy z lat 80-tych, konstrukcja mieszana (murowany i drewniany). Składa się ze stodoły drewnianej o pow. około 50 m2 oraz z dwóch pomieszczeń gospodarczych o łącznej powierzchni 30 m2.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość posiada system alarmowy (3 x czujniki zewnętrze) oraz 1 czujnik w pokoju dziennym w budynku mieszkalnym.
Dodatkowe informacje
Propozycja dla osób ceniących cisze i spokój. Okolice stanowią tereny leśne i łąki. Do urzędu gminy Dąbie 8 km. Do centrum Koła około 15 km.