Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » DOM Z DZIAłKą GMINA STRZAłKOWO

Dom z działką gmina Strzałkowo


  • Nr oferty: 1210
  • Lokalizacja: Paruszewo, gm. Strzałkowo
  • Lokalizacja: 46 m2

Opis

Dom w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie łąk i lasów. W miejscowości sklep, przystanek, kościół oraz park. Jednocześnie bliska odległość do trasy Konin-Września. 

Zapraszam do oglądania. 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1210
Lokalizacja
Paruszewo, gm. Strzałkowo
Cena
120 000 PLN
Powierzchnia
46 m2
Działka
940 m2
Opis działki
Działka o regularnym kształcie prostokąta, o powierzchni 940m2. Działka uzbrojona w wodę, kanalizacja do szamba, prąd. Działka w pełni zagospodarowana. Na niej znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 17m2. Działka wokół całkowicie zagospodarowana - chodnik, brama wjazdowa zamykana, teren ogrodzony. Nasadzenia roślin ozdobnych.
Budynek
Budynek w zabudowie segmentowej, jednopoziomowy, z możliwością adaptacji poddasza na cele mieszkalne.
Pomieszczenia
W budynku znajdują się pomieszczenia: wiatrołap 2,22m2, korytarz 1,61m2, łazienka 3,01m2, pokój 21,52m2, pokój 10,92m2, kuchnia 6,72m2.
Opis budynku
Drzwi wejściowe do budynku na profilach aluminiowych, okna Pcv. Dach na budynku pokryty blachodachówką. Wewnątrz drzwi płycinowe, na podłogach panele lub terakota, w łazience prysznic. Woda podgrzewana bojlerem elektrycznym. Co kominkowe z rozprowadzeniem ciepła.
Dodatkowe informacje
Możliwość zaadaptowania poddasza na cele mieszkalne. Dom umeblowany, możliwość zamieszkania od zaraz.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!
 
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.