Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » LOKAL UŬYTKOWY W CENTRUM TURKU

Lokal użytkowy w centrum Turku


  • Nr oferty: 1218
  • Lokalizacja: Turek, ul. Uniejowska
  • Lokalizacja: 340 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1218
Lokalizacja
Turek, ul. Uniejowska
Cena
6 800 PLN
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
20 zł
Budynek
Budynek wybudowany w 2007 roku. Wokół budynku 60 miejsc parkingowych. Działka utwardzona, położona kostka. Dojazd również dla TIR-ów. Do budynku doprowadzone przyłącza wody, prądu, kanalizacji miejskiej oraz siła. Ogrzewanie gazem miejskim. W budynku wentylacja.
Pomieszczenia
Lokal użytkowy, który może zostać przeznaczony pod usługi, handel itp. Lokal usytuowany na parterze budynku o powierzchni około 340 m2. Lokal w standardzie dobrym, na podłodze terakota, na ścianach emulsja. Lokal składa się z kilku pomieszczeń o powierzchni (183,63m2, 55,04m2; 70,09m2; 14,44m2; 4,59m2; 6,36m2; 2,65m2). W lokalu można wyróżnić: korytarz, magazyn, pomieszczenie socjalne, WC oraz sale sprzedaży.
Dodatkowe informacje
Lokal położony w centrum miasta Turek! Idealne miejsce na restauracje lub sklep.
Czynsz
Dodatkowe opłaty za ogrzewanie i śmieci
Dodatkowe informacje
W sąsiedztwie nieruchomości budynki o podobnym przeznaczeniu: sklep Biedronka oraz inne obiekty handlowe i usługowe.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!
 
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.