Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Atrakcyjne mieszkanie w CENTRUM KOŁA


  • Nr oferty: 1228
  • Lokalizacja: Koło, ul. Wyszyńskiego
  • Powierzchnia: 68,17 m2

Opis

Mieszkanie w centrum miasta- gotowe do zamieszkania . 

Dużym jego atutem jest bezpośredni sąsiedztwo  przedszkola, szkoły, kościoła , urzędu miasta.

 

Szczegóły oferty

Nr oferty
1228
Lokalizacja
Koło, ul. Wyszyńskiego
Cena
266 000 PLN
Powierzchnia
68,17 m2
Cena za m2
3 902,01 zł/m2
Opis budynku
Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze ( kondygnacja poddasza) w kamienicy przy ulicy Wyszyńskiego. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO na ekogroszek (piec znajduję się w piwnicy) , instalacja domofonowa.
Pomieszczenia
Mieszkanie posiada powierzchnię 68,17 m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Atutem mieszkania jest jego przestronność oraz pełna funkcjonalność. Lokal jest klimatyzowany.
Wykończenie lokalu
Dodatkową uwagę zwraca bardzo dobry standard wykończenia mieszkania. W łazience glazura, terakota wanna w zabudowie, w pokojach na podłodze panele , ściany pokryte emulsją, tapetą oraz cegiełką ozdobną. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego oraz emulsja. Nad mieszkaniem znajduję się strych , który umożliwia zaadaptowanie powierzchni na dodatkowe pokoje i wprowadzenie większej powierzchni użytkowej . Do lokalu przynależy piwnica oraz ogród, który jest we współwłasności.
Dodatkowe informacje
Mieszkanie jest lokalem bezczynszowym zapewnia niskie koszty utrzymania oraz stanowi odrębną własność.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!!
 
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.