Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaOgłoszenie archiwalne Żdżenice- działka w spokojnej i malowniczej lokalizacji


  • Nr oferty: 1246
  • Lokalizacja: Żdżenice, gmina Malanów
  • Powierzchnia: 4700 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1246
Lokalizacja
Żdżenice, gmina Malanów
Cena
99 000 PLN
Powierzchnia
4700 m2
Cena za m2
21,06 zł/m2.
Opis działki
Teren działki o kształcie prostokąta. Działka o długości około 140 m i szerokości około 35 m. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, nieuzbrojona. Otoczenie działki jest spokojne, w pobliżu znajdują się liczne pola, lasy oraz pojedyncze zabudowania.
Dodatkowe informacje
Powierzchnia działki- 4700 m2. Do środków użyteczności publicznej: sklep- 3 km, szkoła podstawowa- 2, 9km, centrum Malanowa- 2km, Urząd Gminy Malanów- 2,8km.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość przeznaczona zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest jako teren roli.
Dodatkowe informacje
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie. Kupujący nie płaci prowizji!!!