Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » MIESZKANIA » LOKAL MIESZKALNY NA SPRZEDAŬ W DOSKONAłEJ LOKALIZACJI W POZNANIU!!!

Lokal mieszkalny na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w Poznaniu!!!


  • Nr oferty: 1251
  • Lokalizacja: Poznań, os. Przyjaźni 20/100
  • Lokalizacja: 38,1 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1251
Lokalizacja
Poznań, os. Przyjaźni 20/100
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
38,1 m2
Położenie mieszkania
Lokal mieszkalny usytuowany jest na 7 piętrze w budynku 12 piętrowym.
Wykończenie lokalu
Mieszkanie jest całe umeblowane, dodatkowo jest pralka, lodówka, telewizor. Całe wyposażenie zostaje na miejscu po wprowadzeniu się do mieszkania!!
Pomieszczenia
Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi których powierzchnie wynoszą odpowiednio: 10,48 m2 oraz 16,44 m2, łazienki + WC(2,37 m2) oraz kuchni(4,31 m2) i korytarza(2,46 m2).
Balkon
Atrapa
Okna
PCV
Winda
Są dwie windy
Dodatkowe informacje
W pokojach jest parkiet dębowy. Na korytarzu, w kuchni i w łazience na podłodze terrakota. Parapety białe PCV, ściany gipsowane malowane emulsją + częściowo tapeta.
Opis budynku
Budynek w którym znajduje się lokal jest ocieplony, wyposażony w dwie alternatywne windy. Drzwi wejściowe do budynku metalowe, antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne w budynku płycinowe.
Dodatkowe informacje
Wokół budynku jest parking, tereny zielone i rekreacyjne(plac zabaw, park, do boiska tylko 80 metrów). Bardzo blisko budynku znajdują się ośrodki użyteczności publicznej tj. szkoła podstawowa(120 metrów), przedszkole(160 metrów), żłobek(550 metrów). Niedaleko sklepy spożywcze (Biedronka 450 metrów, Netto 450 metrów). Niezwykle łatwy dostęp do wielu placówek medycznych oddalonych od budynku od około 200 metrów do 1 kilometra.
Dodatkowe informacje
Do przystanku(Aleje Solidarności) szybkiego tramwaju(Pestka) tylko 8 minut. Na Osiedle Sobieskiego można dojechać szybkim tramwajem przez 6 minut. Do dworca PKP około 18 minut szybkim tramwajem liniami 12, 14 natomiast autobusem linią 168 około 22 minut. Do centrum Poznania 27 – 30 minut. Do Jeziora Maltańskiego 6 kilometrów.
Dojazd
Dojazd do budynku drogą osiedlową z kostki brukowej.
Cena za m2
Około 7742,78 zł/m2
Czynsz
540 zł + gaz 27 zł na dwa miesiące + telewizja kablowa 39 zł na miesiąc
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Kupujący nie płaci prowizji!!! Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
Dodatkowe informacje
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.