Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualna



Sprzedam działkę budowlaną- Obrębizna


  • Nr oferty: 1254
  • Lokalizacja: Obrębizna
  • Powierzchnia: 2200 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1254
Lokalizacja
Obrębizna
Cena
75 000 PLN
Powierzchnia
2200 m2
Cena za m2
34,10 zł/m2
Opis działki
Teren działki o kształcie prostokąta. Działka o długości około 132 m i szerokości około 16 m. Dojazd do nieruchomości poprzez drogę gminną. Działka niezagospodarowana, ogrodzona z trzech stron, możliwość uzbrojenia w wodę, prąd i szambo. Otoczenie działki jest spokojne, w pobliżu znajdują się liczne pola, lasy oraz pojedyncze zabudowania. Zalesiona część działki ma powierzchnię około 0,1363 ha, daje to możliwość posiadania swojego kawałka lasu oraz dodaje prywatności.
Dodatkowe informacje
Powierzchnia działki- 2200 m2. Do środków użyteczności publicznej: sklep- 3,5 km, szkoła podstawowa- 4 km, centrum Turku- 4,1 km, Urząd Gminy Turek- 4,6 km.
Dodatkowe informacje
Zgodnie z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest jako teren roli i tereny użytków zielonych.
Dodatkowe informacje
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.