Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaMieszkanie na sprzedaż w Koninie w świetnej lokalizacji!


  • Nr oferty: 1284
  • Lokalizacja: Konin, ul. Karłowicza
  • Powierzchnia: 59,3 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1284
Lokalizacja
Konin, ul. Karłowicza
Cena
257 000 PLN
Powierzchnia
59,3 m2
Położenie mieszkania
Lokal mieszkalny nr 19 położony jest na pierwszym piętrze w budynku czterokondygnacyjnym przy ulicy Mieczysława Karłowicza 2 w Koninie, obręb Czarków.
Pomieszczenia
W lokalu mieszkalnym możemy wyróżnić następujące pomieszczenia: 3 pokoje o powierzchniach odpowiednio(22,92 m2; 10,20 m2; 9,11 m2), kuchnię(6,16 m2), korytarz(7,20 m2), łazienkę(2,70 m2) oraz WC(1,01 m2). Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 3,30 m2 oraz balkon.
Wykończenie lokalu
W pokojach, na korytarzu i w kuchni na podłodze parkiet drewniany przykryty wykładziną. W łazience wanna oraz na podłodze i na ścianie terakota, w WC terakota oraz szafka w zabudowie. Na ścianach w pokojach emulsja. W kuchni kuchenka gazowa, płytki wokół ciągu kuchennego, meble w zabudowie. Na korytarzu oraz w kuchni boazeria drewniana. Drzwi w mieszkaniu płycinowe. Grzejniki żeliwne.
Okna
drewniane
Opis budynku
Budynek w którym znajduje się lokal został pobudowany w latach 80 tych z wielkiej płyty. Posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Jest ocieplony, otynkowany tynkiem strukturalnym. Drzwi wejściowe do budynku z profili aluminiowych, zamykane zamkiem antywłamaniowym. Schody w budynku konstrukcji żelbetowej. Budynek jest wyposażony w domofon.
Opis budynku
Budynek wyposażony w następujące instalacje: elektryczną miedzianą, wodociągową, kanalizacyjną, gazową.
Ogrzewanie
Centralne ogrzewanie – cieplik miejski.
Dojazd
Bezpośredni drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej – ul. Karłowicza
Forma własności
Prawo własności
Charakterystyka przeznaczenia
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług nieuciążliwych
Dodatkowe informacje
W sąsiedztwie występują podobne budynki mieszkalne w zabudowie wielorodzinnej. W otoczeniu dużo zieleni. Obszar wokół budynku ładnie zagospodarowany.
Dodatkowe informacje
Obiekty handlowe i usługowe znajdują się w bliskiej odległości od nieruchomości. Do ośrodków użyteczności publicznej: szkoła podstawowa – 550 m, przedszkole – 200 m. Do apteki około 300 m. Najbliższe sklepy spożywcze(Twój market; Netto) oddalone o około 450 m. Transport publiczny: przystanek MZK – 150 m, stacja PKP Konin – 700 m. Bardzo blisko do centrum handlowego „Galeria nad jeziorem” – tylko 700 m. Placówki medyczne: przychodnia – 230 m, chirurg/stomatolog – 400 m.
Czynsz
Około 550 zł / 2 osoby
Cena za m2
4333,90 zł