Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaKawalerka niedaleko Galerii nad Jeziorem w Koninie, ul. Szeligowskiego 3


  • Nr oferty: 1311
  • Lokalizacja: Konin, ul. Tadeusza Szeligowskiego 3
  • Powierzchnia: 33,8 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1311
Lokalizacja
Konin, ul. Tadeusza Szeligowskiego 3
Cena
174 900 PLN
Powierzchnia
33,8 m2
Cena za m2
5 175 zł / m2
Dodatkowe informacje
Przedstawiamy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego znajdującego się na 6 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Szeligowskiego w Koninie. Mieszkanie jest położone blisko punktów handlowo – usługowych i obiektów użyteczności publicznej. Do sklepu spożywczego(POLOMARKET) tylko około 130 m. Czas wolny można spędzić m.in. w restauracji do której dojdziemy na pieszo pokonując dystans 100 m.
Dodatkowe informacje
W przypadku pogorszenia się stanu naszego zdrowia, w zasięgu ręki jest przychodnia zdrowia oddalona o 150 m, a także apteka w odległości około 200 m. Rodzice nie muszą podwozić lub zaprowadzać daleko swoje dzieci. Szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek znajdują się około 300 m od budynku mieszkalnego. Ponadto młodzież może pieszo pokonać podobny dystans (350 m – 400 m) do szkoły średniej.
Dodatkowe informacje
W Galerii nad Jeziorem do której jest stosunkowo krótka odległość – 600 m pieszo albo około 1 km samochodem można zrobić zakupy odzieżowe lub spożywcze, obejrzeć film w kinie czy spędzić wspólnie czas z rodziną lub ze znajomymi w ulubionej kawiarni.
Opis budynku
Budynek mieszkalny wielorodzinny, pobudowany w 1979 roku z wielkiej płyty, posiadający jedenaście kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Budynek ocieplony, otynkowany tynkiem strukturalnym. Drzwi wejściowe z profili aluminiowych, zamykane zamkiem antywłamaniowym. Budynek wyposażony w domofon oraz windę. Schody o konstrukcji żelbetowej.
Wykończenie lokalu
Lokal mieszkalny utrzymany w dobrym stanie. Drzwi wejściowe do lokalu antywłamaniowe. Okna PCV. W pokojach na podłodze panele podłogowe, ściany gipsowane, malowane farbą emulsyjną. W kuchni na podłodze PCV, meble w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W łazience na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, wanna narożnikowa obudowana. Remont był 6 lat temu.
Pomieszczenia
Funkcjonalnie pokój został podzielony na dwa mniejsze o powierzchniach 15,99 m2 i 8,42 m2 kuchnia(4,75 m2); łazienka(2,80 m2); korytarz(1,84 m2).
Balkon
Przynależy do lokalu i ma powierzchnię 5,47 m2.
Uzbrojenie terenu
Rejon lokalizacji uzbrojony jest w następujące sieci infrastruktury technicznej: elektryczną, wodociągową, telefoniczną, kanalizacyjną, domofonową, gazową.
Charakterystyka przeznaczenia
MWU – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej
Ogrzewanie
Cieplik miejski
Dojazd
Bezpośredni drogą gminną asfaltową ul. Szeligowskiego
Czynsz
Na 3 osoby: 573,87 zł / miesiąc