Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Obiekt produkcyjno magazynowy, gm. Lądek


  • Nr oferty: 1329
  • Lokalizacja: Dolany 83, gm. Lądek
  • Powierzchnia: 958,66 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1329
Lokalizacja
Dolany 83, gm. Lądek
Cena
199 000 PLN
Powierzchnia
958,66 m2
Dodatkowe informacje
Przedstawiamy Państwu nieruchomość komercyjną w doskonałej lokalizacji 6 km od autostrady A2 położoną w miejscowości Dolany 83, gm. Lądek, pow. słupecki, woj. wielkopolskie. Budynek warsztatowo – magazynowy z częścią biurową, wiata, była stacja paliw, budynek z wagą wozową mają łączną powierzchnię 958,66 m2. Budynki pobudowane w 1974 roku.
Opis budynku
Budynek administracyjny o powierzchni 101,73 m2, jednokondygnacyjny, murowany, niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej, wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne budynku murowane z pustaków żużlobetonowych i cegły ceramicznej. Ściany wewnętrzne murowane z cegły pełnej i pustaka. Strop żelbetowy monolityczny. Dach płaski dwuspadowy wykonany z płyt kanałowych, pokryty papą na lepiku.
Wykończenie budynku
Posadzki cementowe, stolarka okienna i drzwiowa drewniana i stalowa, tynki wewnętrzne zwykłe malowane. Instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna.
Opis budynku
Budynek warsztatowo magazynowy o powierzchni 615,06 m2, jednokondygnacyjny, murowany, niepodpiwniczony, wykonany częściowo w technologii szkieletowej i tradycyjnej. Ściany zewnętrzne budynku konstrukcji szkieletowej żelbetowej ramowej. Ściany wewnętrzne z cegły pełnej i pustaka. Dach płaski pokryty papą na lepiku.
Wykończenie budynku
Posadzki betonowe, stolarka okienna i drzwiowa stalowa, tynki wewnętrzne cementowo wapienne. Instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna do szamba. Centralne ogrzewanie z własnej kotłowni.
Opis budynku
Budynek wiaty garażowej o powierzchni 207,90 m2 jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący. Technologia budowy: szkieletowa. Ściany zewnętrzne konstrukcji szkieletowej żelbetowej ramowej. Dach dwuspadowy wykonane z płyt kanałowych kryty papą na lepiku. Ściany szczytowe. Tynk cementowo wapienny. Posadzki betonowe, tynki wewnętrzne cementowo wapienne. Instalacje: elektryczna.
Opis budynku
Magazyn o powierzchni 12,48 m2 jest budynkiem jednokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, w zabudowie wolnostojącej wykonanym w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków żużlobetonowych. Ściany wewnętrzne wykonane z cegły pełnej i pustaka. Dach jednospadowy wykonany z płyty żelbetowej pokryty papą. Elewacja: tynk cementowo wapienny. Posadzki betonowe, tynki wewnętrzne zwykłe. Instalacje: elektryczna
Opis budynku
Była stacja paliw z budynkiem magazynowym o powierzchni 13,76 m2, wykonany w technologii tradycyjnej ze stropodachem. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków żużlobetonowych. Dach jednospadowy z płyty żelbetowej pokryty papą. Elewacja: tynk cementowo wapienny. Posadzki betonowe, tynki wewnętrzne cementowo wapienne. Instalacje: elektryczna, odgromowa.
Opis budynku
Budynek z wagą wozową o powierzchni 7,73 m2, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący, wykonany w technologii tradycyjnej ze stropodachem. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków żużlobetonowych a wewnętrzne z cegły pełnej i pustaka. Dach z płyty żelbetowej pokryty papą. Posadzki drewniane, tynki wewnętrzne cementowo wapienne. Instalacje: elektryczna. Waga niekompletna - wymaga remontu
Opis działki
Działka o powierzchni 0,9541 ha jest zabudowana wymienionymi wyżej budynkami, ogrodzona płotem betonowym, uzbrojona w prąd, wodę z ujścia gminnego + studnia głębinowa, szambo. Powierzchnia utwardzona stanowi 20% działki.
Forma własności
Prawo użytkowania wieczystego wraz z prawem własności budynków: warsztatowo magazynowym i częścią biurową, okres użytkowania: 23.11.2094r.
Charakterystyka przeznaczenia
RUP – tereny urządzeń produkcji i obsługi gospodarki rolnej
Dojazd
Z obu stron drogą gminną o nawierzchni asfaltowej – działki nr 489,490
Cena za m2
208 zł