Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom gm. Kłodawa


  • Nr oferty: 1353
  • Lokalizacja: gm. Kłodawa
  • Powierzchnia: 100 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu dom parterowy z poddaszem nieużytkowym do własnej aranżacji, częściowo podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej w doskonałej lokalizacji, blisko Kłodawy.


Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1353
Lokalizacja
gm. Kłodawa
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Działka
2,52 ha
Opis działki
Działka z zabudowaniami całkowicie ogrodzona, zagospodarowana, uzbrojona w ee, wodę. Działka ma nieregularny kształt. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym do własnej aranżacji, częściowo podpiwniczony od strony południowej, pobudowany w zabudowie wolnostojącej. Na działce dodatkowo budynek gospodarczy.
Technologia budowy
Budynek pobudowany w konstrukcji tradycyjnej - murowanej. Ocieplony i otynkowany. Okna drewniane. Dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie węglowe, piec w piwnicy.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się: kuchnia, korytarz, 3 pokoje, łazienka i klatka schodowa na poddasze i do piwnicy. Poddasze o powierzchni ok 70 m2 do własnej aranżacji.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko Kłodawy.