Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom o wysokim standardzie w gm. Koło


  • Nr oferty: 1355
  • Lokalizacja: gm. Koło
  • Powierzchnia: 138,05 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1355
Lokalizacja
gm. Koło
Cena
859 000 PLN
Powierzchnia
138,05 m2
Opis działki
Działka w pełni zagospodarowana- liczne nasadzenia krzewów ozdobnych, traw- nawadnianie w pełni zautomatyzowane. Chodniki oraz podjazd wykonany z kostki. Działka uzbrojona w wodę, prąd, przydomową oczyszczalnie ścieków . Teren działki w pełni ogrodzony – brama metalowa automatyczna, ogrodzenie betonowe. Dojazd do nieruchomości drogą gminną utwardzoną wykonaną z kamienia - do drogi asfaltowej 30m.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej z garażem w bryle budynku. Dom wybudowany w 2014 z cegły porothermu ocieplony styropianem gr. 20cm. Strop Teriva, więźba dachu drewniana, przykryta dachówką. Izolacja dachu wykonana z membrany, piany oraz wełny mineralnej. Przed wejściem do budynku znajduję się taras. Ogrzewanie na ekogroszek - jednak wykonana jest instalacja pod pompę ciepła oraz podłogowe w całym budynku włącznie z garażem.
Wykończenie budynku
Budynek wykończony z materiałów dobrej jakości. Przestrzeń na parterze tworzą : duży garaż w którym znajduję się kanał umożliwiający prowadzenie działalności motoryzacyjne. Kuchnia o pow. 11,66 m2 ściany wykończone glazurą, na podłodze terakota. Łazienka o pow. 5,01 m2 wykończona glazurą oraz terakotą. Kotłownia - 6,80 m2 do której wejście znajduję się wejście od strony ogrodu. Pokój 7,29 m2 podłoga wykończona panelami, ściany pokryte emulsją.
Wykończenie budynku
Hall o powierzchni 7,61 m2 podłogi wykończone terakotą ściany pokryte emulsją. Hall o powierzchni 5,17 m2 w którym znajduję się przejście do garażu. Przestronny i w pełni doświetlony salon o powierzchni 39,81 m2. Przestrzeń na poddaszu tworzy komunikacja 4,19m2, pokój 17,42m2- podłogi wykończone wykładziną dywanową, ściany pokryte emulsją.
Wykończenie budynku
Pokój 8,28 m2 ,który został przekształcony z łazienki ( wszystkie instalacje wyprowadzone). Pomieszczenie gospodarcze 31,61m2 , które pełniło rolę biura. Dzięki przeszkleniu w pom. gospodarczym uzyskany został widok na garaż. Na posesji zamontowane kamery.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo w budynku zainstalowana jest klimatyzacja , zarówno na parterze jak i poddaszu. Rozprowadzona również rekuperacja oraz stacja uzdatniania wody. Ponadto energię zapewniają kolektory słoneczne o mocy 8,19 kW.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.
Działka
1045 m2
Cena za m2
6 222,38 zł/ m2