Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowo-usługowy


  • Nr oferty: 1362
  • Lokalizacja: gm. Słupca
  • Powierzchnia: 2500 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1362
Lokalizacja
gm. Słupca
Cena
6 250 000 PLN
Powierzchnia
2500 m2
Cena za m2
2 500 zł/ m2
Działka
Budynek usytuowany na działce o powierzchni 1500 m2 posiadający 3 kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną. Działka uzbrojona w prąd , wodę oraz kanalizację gminną.
Opis budynku
Nieruchomość pobudowana z cegły posiadająca lokale o powierzchniach od 22m2( piwnica) do 700 m2 położonych na piętrach budynku. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni. Wejście do budynku z dwóch stron ulicy pozwala na wykonanie w górnych częściach mieszkań . Dodatkowo budynek posiada 6 garaży - 200 m2 każdy. 3 lokale posiadają klimatyzację na parterze wyposażone są dodatkowo w klimatyzację.
Dodatkowe informacje
Atutem nieruchomości jest lokalizacja- budynek w samym centrum Słupcy. Duża powierzchnia budynku umożliwiające wynajem i dodatkowy przychód dla nowego nabywcy.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.