Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Duży dom z budynkami gospodarczymi w gm. Miłosław


  • Nr oferty: 1371
  • Lokalizacja: gm. Miłosław
  • Powierzchnia: 235,63 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1371
Lokalizacja
gm. Miłosław
Cena
410 000 PLN
Powierzchnia
235,63 m2
Działka
3000 m2
Cena za m2
1 740,02 zł
Opis budynku
Na sprzedaż budynek mieszkalny z budynkami gospodarczym w gm. Miłosław. Budynek mieszkalny o powierzchni 235,63 m2 , pobudowany w 1985 roku z cegły ceramicznej. Budynek dwukondygnacyjny. Działka uzbrojona w sieć wodną, kanalizacyjną oraz elektryczną. Budynek ogrzewany za pomocą pieca na paliwo stale. Możliwość wykonania przyłącza gazowego.
Działka
Działka ogrodzona siatką leśna. Działka o wyodrębnionej powierzchni około 3000 m2 (możliwość zakupu całej działki o powierzchni 1,0100 ha!). Dojazd drogą gminną o nawierzchni asfaltowej.
Pomieszczenia
Na niskim parterze znajduje się: przedsionek, korytarz, 3x pomieszczenie gospodarcze, WC, skrytka, kotłownia, magazyn opału, pomieszczenie techniczne oraz klatka schodowa. Na wysokim parterze znajduje się: klatka schodowa, 4x pokój, korytarz, łazienka, kuchnia.
Wykończenie budynku
Niski pater budynku do remontu i wykończenia, natomiast wysoki parter do odświeżenia. Stolarka okienna drewniana. Na wysoki parter budynku można wejść bezpośrednio z zewnątrz, przez co budynek mieszkalny może stanowić dwa odrębne lokale.
Dodatkowe informacje
Budynki gospodarczo-inwentarskie o łącznej powierzchni 260,95 m2.Budynki pobudowane z cegły i pustaka z lat 80-tych XX wieku. Dach konstrukcji drewnianej i stalowej pokryte blachą trapezową oraz eternitem.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie.
Dodatkowe informacje
Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty. Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.