Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom parterowy w wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu lasu i zieleni


  • Nr oferty: 1373
  • Lokalizacja: Ladorudzek, gm. Grzegorzew
  • Powierzchnia: 67,9 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji tuż przy lesie, w miejscowości Ladorudzek, gm. Grzegorzew, pow. kolski. Składają się na nią: budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej mieszkalnej 42,46 m2, budynek letniskowy o powierzchni użytkowej 25,44 m2.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1373
Lokalizacja
Ladorudzek, gm. Grzegorzew
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
67,9 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny pobudowany w 1997 roku. Ściany wykonane z pustaka ocieplone 10 cm styropianem. Strop żelbetowy. Więźba dachowa drewniana. Dach pokryty blachodachówką. Rynny i rury PCV. Kominy murowane. Tynk cementowo wapienny. Podbitka PCV. Budynek posiada zadaszony taras.
Wykończenie budynku
W pokojach na podłodze panele, ściany i sufity malowane emulsją. W kuchni sufity i połowa ścian malowana emulsją. Płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie, na podłodze terrakota. W łazience ściany glazurowane, sufit malowany emulsją, na podłodze terrakota, prysznic. Okna PCV i drewniane, grzejniki aluminiowe. Drzwi wewnętrzne płycinowe.
Dodatkowe informacje
Kapitalny remont budynku mieszkalnego był w 2019r. W budynku zostaje całe wyposażenie: meble, lodówka, piekarnik, zmywarka itp.
Dodatkowe informacje
Domek letniskowy po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Grzejniki aluminiowe w całym budynku. Ściany i sufity w pokojach malowane emulsją, na podłodze płytki. W łazience prysznic, na ścianie częściowo glazura i emulsja, bojler elektryczny, na podłodze terrakota.
Pomieszczenia
Budynek mieszkalny: pokój(22,32 m2); pokój(17,08 m2); pokój(8,69 m2); korytarz(5,18 m2); kuchnia(9,77 m2); łazienka(4,71 m2); wiatrołap(2,20 m2); pralnia(2,51 m2); kotłownia(3,51 m2). Domek letniskowy: łazienka(2,81 m2); pomieszczenie gospodarcze(1,62 m2); pokój(13,04 m2); pokój(9.59 m2). Wiata ma powierzchnię 20,95 m2.
Ogrzewanie
W budynku mieszkalnym na ekogroszek. W letniskowym na bojler elektryczny.
Opis działki
Działka ma powierzchnię 2200 m2 i jest uzbrojona w prąd, wodę z ujścia gminnego, szambo 2 – komorowe 4 m3, ogrodzona siatką metalową na słupach metalowych, ładnie zagospodarowana – drzewa, trawa, krzewy. Dodatkowo na działce znajduje się studnia.
Charakterystyka przeznaczenia
MR - tereny zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej związanej z gospodarką rolną, hodowlaną i ogrodniczą
Forma własności
własność
Cena za m2
5 140 zł
Dodatkowe informacje
Atutem prezentowanej nieruchomości jest wyjątkowa lokalizacja. Do sklepu spożywczego 4 km, szkoła podstawowa – 6 km, przychodnia lekarska – 4 km, urząd gminy Grzegorzew – 7 km. Budynek obok lasu w którym co roku rośnie dużo grzybów. Nieopodal płynie rzeka. Dookoła dużo zieleni. Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój i chcesz mieszkać poza miastem i blisko pięknej przyrody to nie zwlekaj. Taka okazja nie trafia się często.