Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Piękny dom na osiedlu Muchlin w Turku, ul. Stylowa


  • Nr oferty: 1381
  • Lokalizacja: Turek, ul. Stylowa
  • Powierzchnia: 133,83 m2

Opis

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 133,83 m2(z garażem), w zabudowie wolnostojącej, parterowym z poddaszem nieużytkowym, z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Nieruchomość położona w miejscowości Turek w bardzo lubianej lokalizacji przy ul. Stylowej, gm. Turek, pow. turecki. Rejon nieruchomości stanowi osiedle domów jednorodzinnych, które znajduje się w krótkiej odległości od wszelkich ośrodków użyteczności publicznej, sklepów, punktów handlowo – usługowych itp.(szkoła podstawowa – 2 km; przedszkole – 300 m; ośrodek zdrowia – 3 km; biedronka – 1,4 km; restauracja McDonald’s – 1 km; sklep meblowy – 1 km). Budynek wybudowany w 2004r. jest w bardzo dobrym stanie technicznym i posiada wysoki standard wykończenia wnętrz.

Dokumentacja techniczna budynku z możliwością dobudowania trzeciego pokoju.

Prezentację nieruchomości można obejrzeć klikając poniższy link.

https://www.youtube.com/watch?v=ZC7tuGaCSPk

Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości:

https://www.abanieruchomosci.pl/Turek-Stylowa/index.htm

Szczegóły oferty

Nr oferty
1381
Lokalizacja
Turek, ul. Stylowa
Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
133,83 m2
Opis budynku
Ściany gipsowane, wykonane z bloczków betonu komórkowego + tynk silikonowy. Ocieplenie styropianem 10 cm. Strop Teriva. Dach pokryty gontem bitumicznym i pod nim papa. Orynnowanie PCV. Podbitka dachu: panele PCV o strukturze drewna. Okna PCV. Rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym z automatycznym sterowaniem zegarem astronomicznym. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe. Schody wejściowe do budynku z kostki granitowej. Instalacje w budynku: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa, fotowoltaiczna.
Wykończenie budynku
Nowe meble w kuchni z drewna sosnowego oraz szkła. W sypialni na podłodze deska dębowa, na ścianie emulsja. W pokojach i w salonie podłogi panelowe oraz ściany malowane emulsją. W kuchni na podłodze płytki, meble w zabudowie, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, sufit i ściany malowane emulsją. W dużej łazience podłogi terrakota, ściany wyłożone glazurą do sufitu. W małej łazience podłogi drewniane, na ścianie glazura oraz foto panele szklane. Parapety dębowe i grzejniki metalowe w całym budynku.
Pomieszczenia
wiatrołap(6,10 m2); kotłownia(6,33 m2); hall(18,54 m2); WC(2,27 m2); kuchnia(13,90 m2); spiżarnia(2,21 m2); pokój dzienny(30,75 m2); 2 pokoje o powierzchniach(13,05 m2; 16,30 m2); łazienka(5,71 m2); garaż(25 m2).
Dodatkowe informacje
Kapitalny remont budynku był 4 lata temu. W małej łazience na podłodze egzotyczne drewno tekowe, kamień naturalny w strefie prysznica. Kominek z obudową wykonaną ze spieku kwarcowego. Podłoga i ściana tarasu wykonana z termo jesionu kanadyjskiego. Taras zadaszony w bryle budynku z podbitką z drewno podobnych paneli PCV.
Opis działki
Działka ma powierzchnię 659 m2 i jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację oraz gaz. Ogrodzenie działki zróżnicowane – z frontu przęsła drewniane na słupach murowanych, furtka i brama zdalnie otwierana, po bokach siatka metalowa oraz z tyłu płot betonowy. Teren pięknie zagospodarowany – co roku rośnie soczyście zielona trawa, nasadzone są liczne krzewy, drzewka, kwiaty i tuje, które spełniają rolę żywopłotu. Ogród z automatycznym nawadnianiem. Chodniki wokół budynku oraz wjazd do garażu z kostki granitowej.
Ogrzewanie
CO gazowe
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Droga utwardzona, ul. Stylowa
Cena za m2
5 597 zł/m2