Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Budynek usługowy „Platan” z pokojami gościnnymi - Konin, ul. Przemysłowa 118A


  • Nr oferty: 1384
  • Lokalizacja: Konin, ul. Przemysłowa 118A
  • Powierzchnia: 1217,91 m2

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 1217,91 m2, parterowym, częściowo podpiwniczonym położoną w mieście Konin, ul. Przemysłowa 118A, obręb Niesłusz. To idealne miejsce na otwarcie i prowadzenie własnej restauracji oraz organizowanie różnorodnych imprez okolicznościowych ze względu na to, że są dwie sale bankietowe, które mogą pomieścić razem 340 osób(duża sala: 300; mała sala: 40). Nieruchomość znakomicie położona tuż przy d.k 25 w niewielkiej odległości od punktów handlowo-usługowych. Wokół budynku na działce znajdują się liczne krzewy, drzewka, które co roku pięknie kwitną i czynią to miejsce bardzo atrakcyjnym.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z materiałów dobrej jakości. Ławy fundamentowe żelbetowe z betonu. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych gr. 25 cm na zaprawie cementowej, ocieplone styropianem gr. 10 cm. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe gr. 37 cm. Ściana nośna wykonana z pustaków Porotherm gr. 25 cm na zaprawie cementowo wapiennej, ocieplona styropianem gr. 12 cm. Ścianki działowe gr. 12 cm i 6 cm z pustaków gazobetonowych. Nadproża okienne i drzwiowe żelbetowe. Obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej. Wieniec żelbetowy. Dach pokryty blachą trapezową. Kanały wentylacyjne ceramiczne murowane na zaprawie cementowo wapiennej. Drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1384
Lokalizacja
Konin, ul. Przemysłowa 118A
Cena
6 000 000 PLN
Powierzchnia
1217,91 m2
Dodatkowe informacje
Izolacja przeciwwilgociowa posadzki na gruncie – folia PCV; pozioma ścian fundamentowych – folia PCV gr. 0,5 mm. Izolacja termiczna posadzki na gruncie – styropian gr. 10 cm
Wykończenie budynku
W WC, pomieszczeniu socjalnym, pomieszczeniach kuchennych, ściany wyłożone glazurą do pełnej wysokości. Ściany i sufity malowane emulsją. Tynki wewnętrzne cementowo wapienne. Sufity podwieszane z płyt kartonowo gipsowych. Posadzki panelowe w pomieszczeniu biurowym i pokojach gościnnych. W pozostałych pomieszczeniach posadzki wykonane z terrakoty. Elewacja – tynk mineralny. Okna PCV. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Parapety zewnętrzne z kształtek klinkierowych a wewnętrzne PCV.
Dodatkowe informacje
Wszystkie pomieszczenia w budynku na parterze mają łączną powierzchnię użytkową 1004,09 m2, natomiast powierzchnia pozostałych pomieszczeń w części niepodpiwniczonej wynosi 165,04 m2.
Ogrzewanie
CO gazowe + rekuperacja
Opis działki
Działki o łącznej powierzchni 0,6240 ha są uzbrojone w prąd, wodę, kanalizację miejską oraz gaz, ogrodzone, bardzo ładnie zagospodarowane. Wykonane są podjazdy, plac z kostki. Dodatkowo są aż 84 miejsca parkingowe w tym 12 znajduje się na małym parkingu.
Charakterystyka przeznaczenia
1U – tereny zabudowy usługowej; MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Drogą krajową nr 25
Cena za m2
4 926 zł/m2