Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaoferta archiwalna Sompolno - dom z potencjałem


  • Nr oferty: 1395
  • Lokalizacja: Sompolno
  • Powierzchnia: 197,58 m2

Opis

Nieruchomość idealna pod inwestycję.

Nieruchomość położona jest w centrum miasta, blisko liczne sklepy.

Dogodny dojazd do głównych arterii komunikacyjnych. Do centrum Konina – 31.5 km, do centrum Koła – 27 km, do centrum Izbicy Kujawskiej – 19 km.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1395
Lokalizacja
Sompolno
Cena
370 000 PLN
Powierzchnia
197,58 m2
Cena za m2
1 872,66 zł
Działka
706 m2
Opis działki
Działka ogrodzona, uzbrojona w wodę, prąd i kanalizację. Działka zagospodarowana – chodniki i podjazdy z kostki. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową.
Opis budynku
Budynek piętrowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Budynek wybudowany w 1975 r. z cegły. Więźba dachowa drewniana, dach pokryty blachodachówką. Budynek posiada dwa odrębne wejścia. CO na gaz z butli. W budynku rozprowadzona jest instalacja pod piec na ekogroszek.
Wykończenie budynku
Okna drewniane. W kuchni na parterze płytki wzdłuż ciągu kuchennego i emulsja. W kuchni na piętrze na ścianie płytki wzdłuż ciągu kuchennego, emulsja i boazeria. W łazienkach glazura i terakota. W pokojach na ścianie emulsja, na podłodze parkiet lub panele. W korytarzu na ścianie boazeria, na podłodze parkiet, szafa w zabudowie. Schody drewniane.
Pomieszczenia
Na parterze znajdują się 4 pokoje, łazienka, kuchnia, 3 korytarze i kotłownia. Na piętrze znajdują się: 5 pokoje, łazienka, kuchnia, korytarz, schowek.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość zagospodarowana poddasza na pomieszczenia użytkowe.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczo – garażowy. Budynek murowany, parterowy. Budynek o powierzchni zabudowy 69 m2.