Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Duża działka wraz z salą biesiadną w gm. Grodziec


  • Nr oferty: 1419
  • Lokalizacja: Grodziec
  • Powierzchnia: 140,2 m2

Opis

Nieruchomość znajduję się na terenie Puszczy Pyzdrskiej która stanowi wielki kompleks leśny południowej Wielkopolski, ciągnący się od Pyzdr na północy po Brudzew i Stawiszyn na południu. Przeplata się tu historia ludzi i miejsc oraz przyroda, często rzadko spotykana. Od kilkunastu lat jest na nowo odkrywana.

Puszcza Pyzdrska to bogactwo flory i fauny. W jej lasach można spotkać jelenie, łosie, okresowo wilki, czaple i żurawie, bieliki i bociana czarnego. Dęby w przypałacowym parku w Grodźcu swym wiekiem dochodzą do kilkuset lat. Dąb „Bartek” z wioski Kotwasice ma obwód 844 cm. W puszczy możemy również spotkać największą polską paproć „Długosz Królewski”. Ogółem Puszcza Pyzdrska zajmuje teren o powierzchni 16,5 tysiąca hektarów.

Dodatkowo przez okolicę przebiega szlak konnej pielgrzymki Trzebnica- Licheń


Prezentację nieruchomości zobaczą Państwo tutaj:

https://youtu.be/bTV2wut_L1s

Szczegóły oferty

Nr oferty
1419
Lokalizacja
Grodziec
Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
140,2 m2
Cena za m2
5 349,50 zł/ m2
Działka
Nieruchomość znajduję się na działce o pow. 0,6138 ha. Działka o nieregularnym kształcie uzbrojona w wodę, studnię głębinową , prąd oraz kanalizację do szamba. Działka w pełni ogrodzona, znajduję się w sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą gruntową .
Budynek
W skład nieruchomości wchodzą sala, schowek, kuchnia korytarz oraz 2x wc . Łączna powierzchnia budynku 140,20 m2. Działka w pełni ogrodzona oraz metalową brama wjazdową. Działka uzbrojona w wodę wraz ze studnią głębinową , prąd, kanalizację do szamba, budynek nie ogrzewany w kuchni znajduję się elektryczny bojler do podgrzewania wody.
Budynek
Budynek budowany w 2015 odnowiony i odremontowany na przełomie 2018-2019 roku. Budynek pobudowany z 120- letniej sosny w środku ocieplony watą oraz pokryty płytą OSB. Na zewnętrz wykończenie boazerią drewnianą . Drzwi oraz okna drewniane , posadzka wykończona starą pełną czerwoną cegłą. Przed obiektem znajduję się duży grill wykończony kamieniem oraz miejsce na ognisko. Budynek znajduję się w Puszczy Pyzdrowskiej oraz przez okolicę przebiega szlak konnej pielgrzymki Trzebnica- Licheń.
Dodatkowe informacje
Dodatkowo na działce planowana była budowa restauracji.