Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dąbie, gm. Dąbie- BUDYNEK MIESZKALNO-BIUROWY + HALE I GARAŻE


  • Nr oferty: 1430
  • Lokalizacja: Dąbie gm. Dąbie
  • Powierzchnia: 1670 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNĄ NA SPRZEDAŻ składającą się z: budynku mieszkalno- biurowego oraz magazynów i garaży. Całość ma powierzchnię ok 1670 m2. Jest to idealna nieruchomość pod magazyn, produkcję, hostel. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 0,4188 ha. Bliskość A2 (2 km) oraz miasta Koło, Uniejów, Poddębice wpływa bardzo korzystnie na lokalizację sprzedawanego obiektu.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1430
Lokalizacja
Dąbie gm. Dąbie
Cena
600 000 PLN
Powierzchnia
1670 m2
Cena za m2
359,28 zł/m2
Działka
4188 m2
Opis działki
Nieruchomość składa się z 2 działek o powierzchni łącznej 0,4188 ha. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba własnego, siła, transformator. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Na działce plac utwardzony. Działka ogrodzona: siatka oraz ogrodzenie metalowe. Działka gruntu w użytkowaniu wieczystym do 2089 r.
Opis budynku
Nieruchomość składa się z budynku mieszkalno-biurowego o powierzchni użytkowej 370 m2. Jest to budynek piętrowy, niepodpiwniczony, w zabudowie zwartej. Dodatkowo na działce znajdują się garaże oraz magazyny o powierzchni łącznej ok 1300 m,2. Na terenie nieruchomości znajduje się transformator ( powoduje niższe zużycie energii).
Charakterystyka przeznaczenia
Jest to nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna pod magazyn, produkcję, hostel. Bliskość A2 (2 km) oraz miasta Koło, Uniejów, Poddębice wpływa bardzo korzystnie na lokalizację sprzedawanego obiektu.