Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Mikorzyn gm. Ślesin - budynek mieszkalny + budynek gospodarczy


  • Nr oferty: 1432
  • Lokalizacja: Mikorzyn gm. Ślesin
  • Powierzchnia: 110,5 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu Nieruchomość zabudową budynkiem mieszkalnym w stanie surowym otwartym wraz z budynkiem gospodarczym. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego to 110,50 m2, powierzchnia działki to 700 m2. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów rekreacyjnych: Jezioro Mikorzyńskie, Ślesińskie, Licheńskie, Gosławickie.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1432
Lokalizacja
Mikorzyn gm. Ślesin
Cena
500 000 PLN
Powierzchnia
110,5 m2
Cena za m2
4 524,89 m2
Działka
700 m2
Opis działki
Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację miejską. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka ogrodzona: od frontu murowane słupki i przęsła metalowe, pozostała część to siatka na słupkach.
Opis budynku
Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony wraz z garażem w bryle budynku. Budynek w stanie surowym otwartym pobudowany z cegły w 2000 r. Dach pokryty dachówką.
Pomieszczenia
PIWNICA: korytarz, garaż, skład opału, 4 pom. gospodarcze. PARTER: wiatrołap, przedpokój, kuchnia, łazienka, 3 pokoje. PODDASZE: 3 pokoje, łazienka, korytarz.
Dodatkowe informacje
Na działce dodatkowo znajduje się budynek gospodarczy parterowy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 47,10 m2.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów rekreacyjnych: Jezioro Mikorzyńskie, Ślesińskie, Licheńskie, Gosławickie. Do Jeziora Mikorzyńskiego 350 m.