Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Dom handlowy w Witkowie


  • Nr oferty: 1434
  • Lokalizacja: Witkowo
  • Powierzchnia: 1270 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż Dom Handlowy o powierzchni około 1270 m2 w stanie dobrym. Powierzchnia piwnicy wynosi około 240 m2 ( w tym 120 m2 powierzchnia użytkowa oraz 120 m2 kotłownia i skład opałowy), powierzchnia parteru około 350 m2, powierzchnia I piętra około 400 m2 oraz powierzchnia II piętra około 400 m2. Na parterze znajduje się: hala sprzedaży, zaplecze, magazyn, biuro, pomieszczenia gospodarcze, wc. Na I piętrze znajduje się: sala sprzedaży, magazyn, zaplecze, korytarz , wc. Na II piętrze znajduje się: sala sprzedaży, zaplecze, magazynek, korytarz, biuro, wc. Standard budynku pozwala na prowadzenie działalności bez nakładów finansowych.

 

Wejście do obiektu oraz do części użytkowej piwnicy znajduje się od ulicy co jest dodatkowym atutem, ponieważ jest dobrze widoczne. Taka lokalizacja ułatwia klientom znalezienie budynku oraz zachęca do skorzystania z jego usług.

 

Budynek jest murowany, dach pokryty papą. Znajduje się na działce o powierzchni 708 m2. Do budynku doprowadzona jest: woda, prąd, kanalizacja miejska. Ogrzewanie węglowe, istnieje natomiast możliwość podłączenia gazu. W pomieszczeniach grzejniki oraz nagrzewnice wodne. W budynku jest winda towarowa, która funkcjonuje na wszystkich poziomach. Z tyłu budynku znajduje się rampa, służąca do rozładowywania i załadowywania dostaw.

 

Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć VAT

Szczegóły oferty

Nr oferty
1434
Lokalizacja
Witkowo
Cena
1 600 000 PLN
Powierzchnia
1270 m2
Cena za m2
1260 zł