Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaBudynek mieszkalno usługowy w Koninie - Starówka


  • Nr oferty: 1452
  • Lokalizacja: Konin
  • Powierzchnia: 37838 m2

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno – usługowego z 1994r.z garażem w bryle budynku, znajdującego się przy  ul. Kolskiej w Starym Koninie. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość stanowi budynek mieszkalny z możliwością prowadzenia usług.


Budynek kamienicy murowany metodą tradycyjną z cegły kratówki , ściany zewnętrzne trzywarstwowe z zewnątrz obłożone cegłą klinkierową , ocieplony styropianem 5-10cm. Dach czterospadowy, konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką. Standard budynku bardzo dobry.

Budynek 3-kodygnacyjny :

- parter : lokal usługowy 66,82 m2, lokal usługowy 43,26m2, garaż przynależny dla lokali znajdujących się na piętrze 52,02m2 , pomieszczenia gospodarcze ( 1,34m2, 17,89m2,  7,22m2 ) oraz klatka schodowa i komunikacja dla lokali mieszkalnych znajdujących się  na piętrze 17,01m2

- piętro: lokal mieszkalny z zagospodarowanym poddaszem 87,16m2, lokal mieszkalny z  zagospodarowanym poddaszem 85,56m2, klatka schodowa 7,32m2, taras - 

 znajduje się nad całym garażem i pomieszczeniami socjalnymi ok. 72m2 ( wejście na taras z obu lokali mieszkalnych ).


Kondygnacje parter i piętro posiadają oddzielne wejścia.


Budynek posiada wszystkie media : prąd , woda , kanalizacja, obecnie ogrzewanie na paliwo stałe .Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej jest w trakcie realizacji – prognozowany termin to grudzień 2022r. zgodnie z umową z MPEC sp. z o.o. 


Forma władania: prawo własności.


Aktualnie na parterze w lokalach usługowych prowadzona jest   aktywnie działalność gospodarcza , jeden z lokali jest wynajęty – salon kosmetyczny.


Nieruchomość bardzo atrakcyjnie zlokalizowana, w pobliżu szkoły, liczne punkty usługowo-handlowe , sklepy, komunikacja PKS, do autostrady A2 około 5km.


Idealna nieruchomość jako inwestycja z przeznaczeniem na prowadzenie własnej działalności gospodarczej , na wynajem lub zamieszkania.

Istnieje możliwość zakupu poszczególnych lokali osobno.

Świetna oferta inwestycyjno-biznesowa.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1452
Lokalizacja
Konin
Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
37838 m2
Cena za m2
3304,00zł/m2
Opis budynku
Na parterze okna PCV, na piętrze i na poddaszu okna drewniane wyposażone w rolety wewnętrzne.
Wykończenie budynku
Ściany i sufity w pokojach malowane emulsją , na podłogach w przeważającej części terakota, miejscami wykładzina dywanowa i drewno. Na korytarzach ściany pokryte emulsją i częściowo tapeta. W łazienkach ściany wyłożone glazurą , na podłodze terakota. Wanna wbudowana. Grzejniki aluminiowe. W kuchni ściany malowane emulsją , płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie.
Działka
Działka o powierzchni 251,00 m2,
Dojazd
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową , ul. Kolska