Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Konin ul. Aleja Cukrownicza - lokal biurowy na sprzedaż


  • Nr oferty: 1460
  • Lokalizacja: Konin ul. Aleja Cukrownicza
  • Powierzchnia: 89,46 m2

Opis

Oferujemy na sprzedaż lokal biurowy znajdujący się na parterze w budynku dwupiętrowym w Koninie ul. Aleja Cukrownicza. Lokal o powierzchni 89,46 m2.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1460
Lokalizacja
Konin ul. Aleja Cukrownicza
Cena
239 000 PLN
Powierzchnia
89,46 m2
Cena za m2
2 671,58 zł/m2
Opis budynku
Lokal położony jest na parterze w budynku dwupiętrowym. Ściany murowane z cegły, dach pokryty papą. Do budynku podłączone są: woda, ee, kanalizacja miejska, cieplik. Wejście do budynku z dwóch stron. Budynek znajduje się przy drodze asfaltowej oraz jest widoczny z ulicy.
Wykończenie lokalu
Okna PCV (w kuchni okno drewniane) z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi, na ścianach tapeta oraz emulsja, na podłogach terakota oraz linoleum, sufit podwieszany. Drzwi wejściowe PCV na profilach aluminiowych, drzwi wewnętrzne płycinowe + kraty antywłamaniowe.
Pomieszczenia
Lokal o powierzchni 89,46 m2 składa się z 3 pomieszczeń biurowych (w tym 2 przechodnie), kuchni z wyjściem na zewnątrz, korytarza, pom. gospodarczego oraz WC znajdującego się w części wspólnej budynku.
Dodatkowe informacje
Lokal idealnie nadaje się na przekształcenie na lokal mieszkalny , ze względu na możliwość zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń wraz z wydzieleniem łazienki.
Dodatkowe informacje
lokal znajduje się na parterze