Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Lokal handlowo - usługowy w centrum Orchowa


  • Nr oferty: 1466
  • Lokalizacja: Orchowo ul. Kościuszki 8
  • Powierzchnia: 56 m2

Szczegóły oferty

Nr oferty
1466
Lokalizacja
Orchowo ul. Kościuszki 8
Cena
95 000 PLN
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
1705,57 zł/m2
Opis budynku
Na sprzedaż lokal gastronomiczno-handlowy o powierzchni 55,7 m2 w miejscowości Orchowo przy ulicy Kościuszki 8. Budynek posadowiony na działce nr 142 o powierzchni 0,0181 ha. Dostęp do lokalu bezpośrednio z ulicy za pośrednictwem chodnika z płytek betonowych.
Opis budynku
Budynek o tradycyjnej prostej bryle w kształcie prostokąta, niepodpiwniczony, parterowy, bez poddasza użytkowego. Wymiary 9,86m/6,94m. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej o ścianach murowanych, stropodach kratowy, jednospadowy pokryty blachą trapezową. Wykonane ocieplenie ścian zewnętrznych oraz generalny remont wewnątrz lokalu. Na podłogach płytki, ściany pokryte gładzią gipsową oraz farbą. Okna PCV, rolety wewnętrzne, parapety drewniane, grzejniki aluminiowe.
Dodatkowe informacje
Budynek dostosowany do prowadzenia działalności o charakterze gastronomiczno-usługowym. Wyposażony w przyłącze wody, prądu, kanalizacja gminna oraz CO na ekogroszek. Na chwilę obecną lokal w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne urządzenia, które można nabyć razem z nieruchomością za dodatkową opłatą.
Rok budowy
Rok budowy 1980.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miejscowości w otoczeniu innych lokali użyteczności publicznej oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Stanowi to niezaprzeczalny atut i podnosi atrakcyjność pod kontem prowadzonej działalności.