Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Tuliszków - Na sprzedaż Dom w centrum -NIŻSZA CENA !


  • Nr oferty: 1481
  • Lokalizacja: Tuliszków, gm. Tuliszków
  • Powierzchnia: 140 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod inwestycję. Budynek znajduje się w centrum miejscowości Tuliszków. Jest to budynek mieszkalny, piętrowy w zabudowie zwartej o powierzchni 140 m2.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1481
Lokalizacja
Tuliszków, gm. Tuliszków
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
3 564,29 zł/m2
Działka
371 m2
Opis działki
Działka o powierzchni 371 m2 częściowo wyłożona kostką brukową, całkowicie ogrodzona. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do sieci, studnia głębinowa.
Opis budynku
Budynek piętrowy, całkowicie podpiwniczony w zabudowie zwartej + strych (możliwość adaptacji na pokoje). Pobudowany w latach 80/90-tych z cegły, ocieplony oraz otynkowany w 2006 r. Dach pokryty papą. CO na ekogroszek. Okna PCV. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań (na parterze oraz na piętrze) oraz lokalu usługowego (na parterze – wejście od ulicy).
Pomieszczenia
PARTER: Na parterze znajduje się lokal usługowy (35 m2), korytarz oraz WC oraz mieszkanie (35 m2), które składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki.
Pomieszczenia
PIĘTRO: Na piętrze znajduje się niezależne mieszkanie (70 m2) składające się z 3 pokoi , kuchni, łazienki, WC i korytarza. Na piętro jest bezpośrednie wejście z podwórza, ale można również wejść od frontu.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w centrum miejscowości, co pozwala na wykorzystanie jej pod działalność gosp. i wynajem. Jest to bardzo dobra okazja inwestycyjna ze względu na możliwości wynajmu. Jest to nieruchomość mieszkaniowo - usługowa. Obecnie nieruchomość jest wynajmowana.