Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDom w centrum Goliny – OKAZJA


  • Nr oferty: 1482
  • Lokalizacja: Golina
  • Powierzchnia: 74,18 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 74,18 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 20,60 m2 położonej w Golinie przy ulicy Poniatowskiego. Nieruchomość znajduje się w centrum Goliny blisko punktów handlowo usługowych: najbliższy sklep spożywczy – 200 m; salon fryzjerski – 260 m, bank – 270 m, Poczta Polska – 50 m, pizzeria - 160 m, restauracja – 400 m. Do urzędu Gminy Golina – 300 m. Przystanek MZK – 300 m. Ośrodki użyteczności publicznej w odległości: szkoła podstawowa – 600 m, ośrodek zdrowia – 500 m, przedszkole publiczne – 700 m. Nieruchomość posiada bardzo dobre położenie komunikacyjne przy skrzyżowaniu dróg asfaltowych. Bardzo dobry dostęp do drogi krajowej 92 w odległości 230 m.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1482
Lokalizacja
Golina
Cena
149 000 PLN
Powierzchnia
74,18 m2
Opis budynku
Budynek mieszkalny pobudowany w 1930 roku częściowo z gliny oraz z cegły pełnej. Fundamenty z kamienia. Dach pokryty papą na lepiku. Strop drewniany. Więźba dachowa drewniana. Kominy murowane. Rynny i rury PCV. Ściany gipsowane, otynkowane tynkiem cementowo wapiennym, ocieplone styropianem gr 10 cm. Okna PCV. Parapety PCV. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne drewniane. Instalacja elektryczna aluminiowa.
Wykończenie budynku
W pokojach na podłodze częściowo wykładzina PCV, częściowo deski na legarach oraz na ścianach i suficie emulsja. Na korytarzu na podłodze deski i wykładzina PCV, na ścianie i suficie emulsja. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego, deski na podłodze, ściany i sufit malowane emulsją. W łazience natrysk, glazura na ścianach, emulsja na suficie, na podłodze terakota.
Opis działki
Działka o powierzchni 590 m2 jest ogrodzona siatką na słupach metalowych, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację miejską, bardzo ładnie zagospodarowana. Istnieje możliwość podłączenia gazu. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 20,60 m2, który składa się z dwóch pomieszczeń gospodarczych.
Charakterystyka przeznaczenia
MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Forma własności
Prawo własności
Ogrzewanie
Kuchnia i pokój sąsiedni – piec kaflowy. W drugim pokoju jest ogrzewanie elektryczne. W trzecim pokoju tzw. koza.
Cena za m2
2 009 zł