Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Konin ul. Zakole - mieszkanie na parterze


  • Nr oferty: 1493
  • Lokalizacja: Konin ul. Zakole
  • Powierzchnia: 32,3 m2

Opis

Oferujemy na WYNAJEM MIESZKANIE W KONINIE PRZY UL. ZAKOLE znajdujące się na parterze. Lokal posiada 2 pokoje, łazienkę z WC, kuchnię, przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie jest atrakcyjnie usytuowane blisko infrastruktura użyteczności publicznej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1493
Lokalizacja
Konin ul. Zakole
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
32,3 m2
Czynsz
1300 zł + czynsz (660 zł) + media
Opis budynku
Budynek XI piętrowy, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany, pobudowany w 1978 r. z wielkiej płyty - wieżowiec. Do budynku podłączone są: woda, prąd, kanalizacja miejska, CO miejskie, instalacja domofonowa. Budynek wyposażony w windę.
Pomieszczenia
Mieszkanie składa się z: kuchni (4,00 m2), 2 pokoi (8,50 m2, 11,30 m2), łazienki z WC (3,20m2) i przedpokoju (5,30 m2). Do mieszkania przynależy piwnica.
Typ mieszkania
Jest to mieszkanie jasne, jednostronne, rozkładowe o łącznej powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie remontowane w 2018 r.; odświeżenie w czerwcu 2023 r. Okna PCV + rolety zewnętrzne.
Wykończenie lokalu
W pokojach oraz w przedpokoju na podłodze deska barlinecka. W łazience, WC oraz kuchni na podłodze terakota. Na ścianach w pokojach oraz przedpokoju emulsja, w łazience i WC glazura, w kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Mieszkanie całkowicie umeblowane, kuchnia w zabudowie, korytarz zabudowany, w jednym pokoju szafa w zabudowie, biurko oraz łózko; w salonie łózko, stół i krzesła.
Wykończenie lokalu
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV: telewizor, lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, czajnik elektryczny, mikrofalówka, pralka.
Dodatkowe informacje
Wynajem tylko na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Kaucja wynosi 1300 zł. Wynajem na minimum rok. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.
Dodatkowe informacje
Nieruchomość znajduje się w centrum Konina – doskonała komunikacja - dworzec PKP, PKS, obok budynku przystanki. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura użyteczności publicznej: szkoły, przedszkola, place zabaw, banki, urzędy, sklepy.