Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Rychwał- lokal gastronomiczny na wynajem


  • Nr oferty: 1509
  • Lokalizacja: Rychwał
  • Powierzchnia: 180 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu LOKAL GASTRONOMICZNY NA WYNAJEM o powierzchni łącznej 180 m2. Składa się z jednego dużego pomieszczenia usługowo-gastronomicznego oraz pomieszczeń magazynowych, gospodarczych oraz socjalnych. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum Rychwała w piwnicy budynku.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1509
Lokalizacja
Rychwał
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13,89 zł/m2
Opis budynku
Budynek parterowy, w zabudowie zwartej z budynkami handlowymi oraz usługowymi. Budynek wyposażony w alarm, monitoring, klimatyzację. Budynek ocieplony i otynkowany, dach pokryty blachodachówką. Wejście bezpośrednio od strony ulicy. Budynek ma przyłącze ee, wody, kanalizacji gminnej, CO olejowe. Przed budynkiem duży parking.
Pomieszczenia
Lokal się z pomieszczenia usługowo -gastronomicznego oraz pomieszczeń magazynowych, gospodarczych oraz socjalnych. Lokal wyposażony w alarm, monitoring, klimatyzację, spełnia wymogi sanepidu do prowadzenia działalności gastronomicznej (restauracja, bar, obiady domowe, pizzeria). Kuchnia przygotowana (bez wyposażenia). Lokal podzielony jest na kilka sal pod wymogi sanepidu, łazienki dla gości, personelu, pom. socjalne, magazynowe, gospodarcze.
Czynsz
Czynsz wynosi – 2 500 zł netto (+ vat) + media. Do czynszu należy doliczyć opłatę za ee, wodę, kanalizację oraz ogrzewanie (CO olejowe). Wynajem na minimum rok. Kaucja to jednorazowy jednomiesięczny czynsz najmu.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość wynajmu całości lub części. W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe informacje
Na dachu budynku znajduje się fotowoltaika - właściciel na prośbę klienta może użyczyć tańszy prąd.