Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Budynek po byłej GORZELNI z dużą działką w miejscowości Dobra


  • Nr oferty: 1512
  • Lokalizacja: Dobra
  • Powierzchnia: 600 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem po byłej GORZELNI o powierzchni około 600 m2, położoną w miejscowości Dobra, ul. Narutowicza 31D, gm. Dobra, pow. turecki, woj. wielkopolskie. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji przy drodze asfaltowej – 300 m od drogi krajowej nr 83. W pobliżu nieruchomości znajdują się firmy usługowo produkcyjne, zakłady przemysłowe, obiekty gospodarcze. Do autostrady około 20 km. Odległość do Turku to około 14 km. Z uwagi na dużą działkę nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny oraz możliwość rozbudowy lub budowy nowych obiektów – market spożywczy, zakłady usługowe i przemysłowe.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1512
Lokalizacja
Dobra
Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
600 m2
Opis budynku
Budynek z lat 70-80 tych pobudowany z cegły, nieocieplony, nieotynkowany, strop Kleina, dach pokryty dachówką i częściowo papą, rynny i rury metalowe, komin murowany z cegły, posadzki żelbetowe, okna drewniane i metalowe. Budynek nadaje się do remontu lub przebudowy.
Opis działki
Na nieruchomość składają się działki o nr: 510/1; 485; 490; 492 o powierzchni łącznej 7242 m2. Działka nr 490 jest zabudowana budynkiem po byłej Gorzelni, ogrodzona, uzbrojona w prąd, wodę, niezagospodarowana. Pozostałe działki są niezabudowane, nieogrodzone, nieuzbrojone i niezagospodarowane.
Charakterystyka przeznaczenia
P - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.
Forma własności
Prawo własności
Ogrzewanie
węglowe
Dodatkowe informacje
Budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Piętro stanowi część mieszkalną budynku.
Cena za m2
1248 zł/m2