Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Turek- rynek- lokal 80 m2 na wynajem


  • Nr oferty: 1518
  • Lokalizacja: Turek ul. Wojska Polskiego
  • Powierzchnia: 80 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu LOKAL NA WYNAJEM o powierzchni łącznej 80 m2. Składa się z jednego dużego pomieszczenia usługowo- handlowego, 2 pomieszczeń socjalnych + łazienki. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta Turek.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1518
Lokalizacja
Turek ul. Wojska Polskiego
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
30 zł/m2
Opis budynku
Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy - budynek piętrowy + poddasze użytkowe, w zabudowie zwartej z budynkami handlowymi oraz usługowymi. Budynek wyposażony w alarm, monitoring, klimatyzację. Budynek ocieplony i otynkowany. Budynek ma przyłącze ee, wody, kanalizacji gminnej, gazu ziemnego, CO gazowe. Przed budynkiem duży parking. Możliwość parkowania oraz dostawy towaru z tyłu budynku.
Pomieszczenia
Składa się z jednego dużego pomieszczenia usługowo- handlowego, 2 pomieszczeń socjalnych + łazienki. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 80 m2.
Czynsz
Czynsz wynosi – 2 400 zł + VAT + media. Do czynszu należy doliczyć opłatę za ee (podliczniki), wodę, kanalizację oraz ogrzewanie (CO gazowe) (proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni). Wynajem na minimum rok. Kaucja to jednorazowy jednomiesięczny czynsz najmu.