Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaWielofunkcyjny budynek handlowo usługowy w Kłodawie


  • Nr oferty: 1521
  • Lokalizacja: Kłodawa, Warszawska 30
  • Powierzchnia: 1700 m2

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem handlowo usługowym, piętrowym, podpiwniczonym o powierzchni użytkowej około 1700 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miejscowości Kłodawa, ul. Warszawska 30. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Ściany nośne zewnętrzne murowane z cegły pełnej gr. 25 cm, ocieplone styropianem gr. 10 cm i warstwą dociskową z cegły pełnej gr. 12 cm i styropianu gr. 10 cm. Trzpienie w ścianach wykonano jako żelbetowe. Ściany wewnętrzne nośne wykonano z betonu komórkowego gr. 24 cm, cegły pełnej gr. 25 cm oraz bloczków betonowych gr. 24 cm. Ściany działowe murowane z betonu komórkowego gr. 12 cm oraz z cegły pełnej gr. 12 cm, wykończone tynkiem z gładzią gipsową. Ścianki działowe murowane na zaprawie cementowej. Posadzki betonowe. Stropy żelbetowe. Dach budynku kryty w większości blachą trapezową, oraz częściowo blachodachówką i papą na lepiku. Rynny i rury PCV.

W wiatrołapie, w komunikacji, na sali sprzedaży oraz w kotłowni lamperie malowane farbą olejną oraz powyżej wysokości 2,45 m farbą emulsyjną. W wiatrołapie oraz komunikacji, parapet z płyt laminowanych. Na sali sprzedaży terakota. W komunikacji, w pomieszczeniu biurowym, w magazynach lamperie malowane farbą olejną do wysokości 2,05 m i powyżej farbą emulsyjną. W pomieszczeniach socjalnych, w WC damskim i męskim, w pomieszczeniu gospodarczym oraz aneksie porządkowym na ścianie płytki ceramiczne. W wiatrołapie i pomieszczeniu biurowym sufity podwieszane. Płytki gresowe układane na klej w wiatrołapie, komunikacji, na sali sprzedaży, w magazynach. W komunikacji, pomieszczeniu biurowym, w pomieszczeniach socjalnych, WC, kotłowni, pomieszczeniu gospodarczym, płytki gresowe. We wszystkich pomieszczeniach cokoły o wysokości 10 cm z płytek gresowych. W wiatrołapie i komunikacji główne drzwi wejściowe aluminiowe, rozsuwane, z profili wzmocnionych, szklone szybami komorowymi, z systemem napędowym. W komunikacji, WC oraz w pomieszczeniach socjalnych drzwi wewnętrzne płycinowe. Większość ścian w piwnicy, pokryta blachą nierdzewną, częściowo również glazura. Grzejniki aluminiowe. W łazienkach na podłodze terakota, ściany wyłożone glazurą, sufity malowane emulsją. Okna zewnętrzne PCV, szklone podwójnie. Parapety zewnętrzne metalowe. Wszystkie drzwi zewnętrzne budynku antywłamaniowe. Okna wewnętrzne PCV. Drzwi wewnętrzne w budynku przy wejściu na piętro PCV, antywłamaniowe. 

Prezentację wideo nieruchomości zobaczą Państwo tutaj:

https://youtu.be/yh_y_TxRvbg

Szczegóły oferty

Nr oferty
1521
Lokalizacja
Kłodawa, Warszawska 30
Cena
2 900 000 PLN
Powierzchnia
1700 m2
Cena za m2
1 706 zł/m2
Dodatkowe informacje
Parter budynku ma powierzchnię całkowitą 576,38 m2, powierzchnia pomieszczeń piwnicy wynosi 542,28 m2 natomiast powierzchnia piętra to 579,81 m2.
Ogrzewanie
Piec węglowy
Działka
Działka o nr ewid. 249 na której znajduje się budynek ma powierzchnię 983 m2, jest ogrodzona płotem metalowym + brama metalowa, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację, zagospodarowana. Istnieje możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek o nr. ewid. 248 oraz 244. Są nieuzbrojone, nieogrodzone i niezagospodarowane. Istnieje możliwość podłączenia prądu, wody i kanalizacji.
Charakterystyka przeznaczenia
U – tereny zabudowy usługowej
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej z dwóch stron – od ulicy Warszawskiej oraz od ulicy Poznańskiej.