Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaDuża działka inwestycyjna w Turku na sprzedaż


  • Nr oferty: 1549
  • Lokalizacja: Turek
  • Powierzchnia: 6837 m2

Opis

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną, która jest położona w peryferyjnej części miejscowości Turek przy ulicy Przemysłowej. Działka znajduje się blisko obiektów handlowo usługowych, przemysłowych. Tuż obok prezentowanej nieruchomości znajduje się przedsiębiorstwo chemiczne Messer Polska. Na przeciwko jest firma Profirm. Nieco dalej znajduje się również ciepłownia. Dostęp do drogi krajowej nr 72 w odległości około 800 metrów. Teren jest bardzo atrakcyjny inwestycyjnie, przeznaczony pod budowę zakładów produkcyjnych, przemysłowych czy magazynów.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1549
Lokalizacja
Turek
Cena
307 000 PLN
Powierzchnia
6837 m2
Działka
Działka o powierzchni 6837 m2 jest niezabudowana, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację, nieogrodzona oraz niezagospodarowana. Teren jest wyrównany, kształt działki nieregularny. Przez działkę przechodzą linie wysokiego napięcia.
Charakterystyka przeznaczenia
Teren na którym znajduje się nieruchomość jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczony symbolem: P-U oraz P. Tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów na całym obszarze nieruchomości oraz dodatkowo tereny zabudowy usługowej do połowy działki patrząc od strony drogi.
Forma własności
Prawo własności
Dojazd
Droga gminna o nawierzchni asfaltowej
Cena za m2
44,90 m2