Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

Ogłoszenie archiwalne – oferta jest nieaktualnaBudynek handlowo- usługowy w gm. Kramsk


  • Nr oferty: 1563
  • Lokalizacja: Kramsk
  • Powierzchnia: 286 m2

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w gminie Kramsk. Nieruchomość z 2017 roku, położona przy drodze wojewódzkiej na działce o powierzchni 34 arów. 

Budynek ze względu na atrakcyjną lokalizacje może pełnić zarówno funkcję handlową ( sklep ) jak i funkcję usługową np. warsztatu samochodowego.

Szczegóły oferty

Nr oferty
1563
Lokalizacja
Kramsk
Cena
1 400 000 PLN
Powierzchnia
286 m2
Cena za m2
5594,41 zł/m2
Działka
3461 m2
Rok budowy
2017
Opis działki
Działka o powierzchni 0,3461 ha o nieregularnym kształcie. Teren całkowicie ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Działka uzbrojona w prąd, wodę, szambo. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka całkowicie zagospodarowana, liczne krzewy i nasadzenia. Plac i miejsca parkingowe pokryte płytą betonową.
Opis budynku
Działka zabudowana budynkiem z 2017 roku, z pustaka ceramicznego Porotherm 24 cm. Budynek ocieplony. Dach pokryty płyta obornicką. Na dachu zainstalowana fotowoltaika. Okna PCV, drzwi wejściowe PCV. CO na pelet. W pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe. Na myjniach również ogrzewanie podłogowe. Zainstalowany monitoring.
Pomieszczenia
Budynek składa się z: dwóch pomieszczeń myjni bezdotykowej, pomieszczenia technologicznego, dwóch komunikacji, pomieszczenia myjni automatycznej, pomieszczenia czyszczenia wnętrz, składu opału, kotłowni, magazynu, dwóch wc, dwóch przedsionków, pomieszczenia socjalnego, sali sprzedaży. W pomieszczeniach na ścianach gładź gipsowa i emulsja, płytki. Na podłogach terakota. W toalecie płytki oraz terakota. W pokoju socjalnym meble, płyta gazowa, zlewozmywak, umywalka. Biuro umeblowane.
Dodatkowe informacje
Na placu poza myjnią znajduje się odkurzacz samochodowy oraz trzepak do dywaników.
Dodatkowe informacje
Atutem nieruchomości jest lokalizacja przy często uczęszczanej drodze. Do Kramska 650 m, do centrum Konina 14,1 km, do Koła 20,7 km. Dodatkowym atutem nieruchomości jest przestronność jej wykorzystania do celów handlowych- może pełnić rolę sklepu , warsztatu samochodowego itp.
Dodatkowe informacje
Rozważasz kredyt na zakup nieruchomości?? Współpracujemy z Rzeczoznawcą Majątkowym, który przygotuje dla Ciebie operat szacunkowy, niezbędny do wyceny przy kredytowaniu, i z doradcami kredytowymi, którzy pomogą dobrać ofertę kredytową najlepszą dla Ciebie. Z nami kupisz bezpiecznie nieruchomość – zawsze sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pozyskujemy odpowiednie dokumenty.
Dodatkowe informacje
Nasi klienci mogą liczyć na to, że będziemy dla nich oparciem, siłą, doradcą i gwarantem bezpieczeństwa. Staramy się traktować klientów jak partnerów. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie umowy, dyskrecję oraz indywidualną opiekę w całym procesie.